Opinie o mojej pracy

Opinię o mojej pracy wyraziło już

330

klientów.


 1. TomekP pisze:

  Panie Wojtku. Chyba nie będę odkrywczy pisząc że charakteryzuje Pana duża cierpliwość, zaangażowanie a jednocześnie dystans i profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju i sukcesów na tle zawodowym jak i osobistym.
  2024.05.28

 2. Marcin i Paulina B. pisze:

  Serdecznie polecam usługi doradztwa finansowego w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego u Pana Wojciecha Kalus. Pan Wojciech poświęcił mi i żonie dużo czasu i wiedzy eksperckiej. Dzięki jego doradztwu otrzymaliśmy kredyt na wymarzoną działkę. W swojej pracy Pan Wojciech dba o szczegóły, jest skrupulatny, bezstronny. Dobrze orientuje się w ofertach kredytowych. Posiada wykształcenie prawnicze, co wyróżnia go na tle innych ekspertów finansowych.
  2024.05.03

 3. Jakub Półtoraczyk pisze:

  W połowie stycznia 2024 roku zdecydowałem się na zakup swojego pierwszego mieszkania. W połowie kwietnia 2024 roku doszło do uruchomienia kredytu hipotecznego. Przez te 3 miesiące codziennie mogłem liczyć na nieocenioną pomoc Pana Wojciecha w każdej sprawie, która wiązała się z procesem kredytowym. Począwszy od oceny zdolności kredytowej, przez kompletowanie dokumentów, a kończąc na uczestnictwie w spotkaniu w banku podczas podpisywania umowy – w każdej tej sytuacji Pan Wojciech w sposób cierpliwy i dokładny tłumaczył wszelkie zawiłości, udzielał porad, a także pomagał wyjaśniać i prostować wszystkie nieścisłości, które mógłby wydłużyć cały proces. Na szczególną uwagę zasługuje także zaangażowanie, gdyż na każdy mail i telefon otrzymywałem natychmiast wyczerpującą odpowiedź. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Pana Wojciecha jako doradcę kredytowego.
  2024.04.03

 4. Marta i Tomasz Sz pisze:

  Wiedza, zaangażowanie, dostępność oraz cierpliwość – tak można opisać osobę Pana Wojciecha. Nasza sprawa ciągnęła się od 2021 do 2024 roku przez częstą zmiana koncepcji co do kredytowanej nieruchomości. Pan Wojciech cierpliwie prowadził naszą sprawę od początku do końca z takim samym zaangażowaniem dzięki czemu otrzymaliśmy kredyt na budowę domu. Dziękujemy jeszcze raz. Polecamy i gdyby zaszła taka potrzeba to w przyszłości skorzystamy ponownie.

  Marta i Tomasz Sz.
  2024.03.29

 5. Dorota Staudt pisze:

  Szukaliśmy z mężem doradcy, który przystępnie wytłumaczy nam wszelkie zawiłości związane z kredytem hipotecznym oraz wspomoże radą. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Pana Wojciecha, co okazało się bardzo dobrą decyzją. Pan Wojciech nie tylko bardzo wyczerpująco objaśnił formalności związane z kredytem, ale również rozwiał wszelkie nasze wątpliwości odpowiadając na dodatkowe pytania. Bardzo rzetelnie przygotował niezbędne dokumenty oraz, co nas bardzo mile zaskoczyło, towarzyszył nam w banku podczas podpisania umowy kredytowej.
  Pan Wojciech jest profesjonalistą w każdym calu i z czystym sumieniem polecam skorzystanie z Jego usług.
  2024.03.12

 6. Mikolaj Pietkiewicz pisze:

  Od pierwszej rozmowy czułem, że moje finanse są w rękach prawdziwego profesjonalisty. Doradca wykazał się nie tylko głęboką wiedzą o rynku kredytowym, ale także wyjątkową empatią i zrozumieniem dla mojej indywidualnej sytuacji.

  Znakomicie rozwiał wszelkie moje wątpliwości, odpowiadając na pytania jasno i rzetelnie. Dzięki jego wsparciu cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bez najmniejszych problemów. Wyróżnia go szczególna dbałość o detale oraz umiejętność dopasowania oferty do osobistych potrzeb klienta. Co więcej, doradca był zawsze gotowy pomóc i służyć radą, nawet poza standardowymi godzinami pracy.

  Współpraca z tak wyjątkowym profesjonalistą to czysta przyjemność. Dzięki jego zaangażowaniu i kompetencjom szybko dotarłem do rozwiązania idealnie odpowiadającego moim oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Bez wahania oceniam usługi tego doradcy na 5 gwiazdek i z całego serca polecam jego pomoc każdemu, kto szuka zaufanego i wykwalifikowanego specjalisty od kredytów.
  2024.02.06

 7. Artur Kowalczuk pisze:

  Pan Wojciech to specjalista w swoim fachu potrafiący przeprowadzić bez stresu nawet laików przez gąszcz formalności związanych z kredytem hipotecznym brawa dla niego i powodzenia w dalszej pracy.
  2024.02.06

 8. Tomasz Knapczyk pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem nie mogła układać się lepiej. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i wyrozumiałość. Wszystko było wyjaśniane w każdym szczególe, a gdy miałem jakieś wątpliwości mogłem o to zapytać. Błyskawiczny kontakt mailowy. Polecam.
  2024.01.21

 9. Daniel Paskudzki pisze:

  Chciałem serdecznie polecić pana Wojciecha, który okazał się kluczowy w procesie starania się przez nas o kredyt na nasze nowe mieszkanie. Dzięki niemu czuliśmy się z żoną pewnie. Nasza sytuacja była delikatnie mówiąc daleka od optymalnej, ale dzięki wskazówkom Pana Wojciecha udało się uzyskać kredyt. Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego doradcy finansowego, śmiało polecam pana Wojciecha Kalusa.
  2024.01.18

 10. Radek Sadowski pisze:

  Przez cały proces kredytowy czułem, że Pan Wojtek prowadzi mnie za rączkę, tłumaczy każdy szczegół, nie pozostawia wątpliwości odnośnie dokonanych decyzji. Gorąco polecam każdemu kredytobiorcy.
  2024.01.10

 11. Jagoda Adamska pisze:

  Profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie – tak w trzech słowach można podsumować współpracę z Panem Wojciechem. Serdecznie polecam!
  2023.12.22

 12. Marta i Rafał pisze:

  Polecam współpracę z Panem Wojciechem. Staraliśmy się z mężem o Bezpieczny kredyt 2% i mimo ogromu formalności, cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Pan Wojciech jest ekspertem w swojej dziedzinie, widać, że ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli, wie, o co zapytać w bankach i na co zwrócić uwagę. Na duży plus był fakt, że Pan Wojciech był z nami w banku w czasie podpisania umowy kredytowej.
  Dziękujemy za współpracę!
  2023.11.23

 13. Jakub Wójtowicz pisze:

  Bardzo polecam Pana Wojciecha jeśli zastanawiasz się nad doradcą kredytowym. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i rzetelnie mimo ogromnego obłożenia w trakcie trwania programu BK2%.
  2023.11.14

 14. Natalia i Maciek Szkudlarek pisze:

  Pana Wojciecha Kalusa mogę polecić z czystym sumieniem – profesjonalnie i z wielką cierpliwością (a pytań było nieraz sporo) przeprowadził nas przez proces uruchomienia kredytu hipotecznego. Pan Wojciech jest nie tylko świetnym doradcą kredytowym, ale także przesympatyczną osobą, z którą po prostu chce się współpracować 🙂 Polecam w 100% i pozdrawiam serdecznie 🙂
  2023.11.09

 15. Oskar Kowalczyk pisze:

  Pan Wojciech naprawdę przykłada się do swojej pracy. Ma ogromną wiedzę, pewnie odpowiada na zadawane pytania. Moja współpraca z Panem Wojciechem przebiegła bardzo sprawnie z czego również jestem bardzo zadowolony.
  2023.11.07

 16. Dominika Grodzka i Karol Łukasiewicz pisze:

  Polecamy współpracę z Panem Wojciechem. To doświadczony doradca kredytowy, który pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Mimo że proces ten był czasochłonny i wymagający, Pan Wojciech stanął na wysokości zadania.

  Od samego początku okazał się być osobą rzetelną i pełną wsparcia w trakcie tego procesu. Wytłumaczył nam różne oferty kredytowe i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Dzięki niemu czuliśmy się pewnie podczas podejmowania decyzji.

  Dzięki współpracy z Panem Wojciechem, udało nam się zrealizować nasze marzenie o własnym mieszkaniu. Jego wsparcie i fachowa wiedza naprawdę się przydały, a cały proces przebiegał sprawnie. Gorąco polecamy jego usługi wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
  2023.11.06

 17. Agata Cieślik i Jakub Skibiński pisze:

  Pan Kalus jest rzetelnym i bardzo pomocnym ekspertem kredytowym. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na pół roku przed decyzją kredytową, nie mając pojęcia o realiach całego procesu. Mimo że nasze plany były wówczas jeszcze nieco mgliste, pan Kalus potraktował nas poważnie i cierpliwie wytłumaczył wszystkie nieoczywiste dla nas kwestie. Podczas całego procesu starań o kredyt pan Kalus był dla nas dużym wsparciem, przechodząc z nami przez wszystkie dokumenty i szybko odpowiadając na wszelkie nasze wątpliwości.
  2023.10.24

 18. Dawid pisze:

  Chciałbym gorąco polecić Pana Wojciecha, z którym miałem okazję niedawno współpracować. To profesjonalista, który zapewnił doskonały kontakt i skuteczne wsparcie na każdym etapie procesu. Profesjonalizm i zaangażowanie tego eksperta kredytowego są godne polecenia. Pozdrawiam Dawid S.
  2023.10.05

 19. Dawid Nowicki pisze:

  Bezpieczny Kredyt 2%

  Do Pana Wojciecha trafiliśmy z żoną z polecenia od znajomych. Już po pierwszej wizycie w marcu 2023 bardzo szczegółowe podejście Pana Wojciecha do wielu kwestii kredytowych w tym ostrożne podejście do jeszcze wtedy nie wprowadzonej w życie ustawy o BK2% co przekonało nas do wyboru dipfinanse i zdecydowaliśmy się po znalezieniu mieszkania podpisać umowę przedwstępna i zaryzykować oczekiwanie na ustawę.
  Pan Wojciech od początku stanowił dla nas bardzo duże wsparcie i źródło wiedzy, pomógł nam sprawdzić księgi wieczyste przed podpisaniem umowy przedwstępnej. Skorzystaliśmy również z usług Pani notariusz, którą polecił nam Pan Wojciech i tutaj również wszystko przebiegło bardzo pozytywnie, a Pani Anna przeprowadziła nas przez proces notarialny.
  Po wejściu w życie ustawy wniosek składaliśmy już w pierwszym dniu programu i tutaj należą się słowa uznania, bo Pan Wojciech był lepiej przygotowany niż niejeden bank. Wnioski złożone do 3 banków tak jak wstępnie zakładaliśmy. Na decyzję nie musieliśmy długo czekać jak na możliwości programu i już po 2 tygodniach otrzymaliśmy pozytywną decyzję w jednym z banków. Po zapoznaniu się z umową kredytową przygotowaną przez bank otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania związane z umową i umówiliśmy się na podpisanie umowy w banku, gdzie również mogliśmy liczyć na obecność Pana Wojciecha, który wspierał nas przez cały proces kredytowy. Mając komplet dokumentów podpisaliśmy akt notarialny na zakup mieszkania i wielką przyjemnością dzielimy się zasłużona pozytywną opinią na temat świadczonych usług.
  2023.09.19

 20. Żaneta Kubiak pisze:

  Serdecznie polecam usługi Pana Wojciecha, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Pan Wojciech przyjął nas od ręki, kiedy potrzebowaliśmy szybkiego doradztwa. Cały proces od wyliczenia zdolności kredytowej i zapoznania się z ofertami banków, aż do złożenia wniosków kredytowych i uruchomienia kredytu trwał bardzo krótko. Na każdym etapie Pan Wojciech zawsze służył pomocą o każdej porze dnia zarówno poprzez kontakt telefoniczny, mailowy jak i osobisty. Pomógł nam również zawrzeć umowę przedwstępną na kupno mieszkania, dzięki czemu wszystko wyszło bezproblemowo. Na bieżąco weryfikował nam każdy dokument i wskazywał rzeczy które wymagają uzupełnienia przez co czas do momentu uzyskania kredytu był skrócony do minimum na czym nam z mężem bardzo zależało. Wszystkim zastanawiającym się nad wyborem eksperta kredytowego szczerze polecam skorzystanie z usług Pana Wojciecha Kalusa.
  2023.03.26

 21. Anastasia pisze:

  Dziękuję bardzo za współprace! Kredyt dostałam bardzo szybko. Pan Wojciech pomagał we wszystkich pytaniach, zawsze miał szybką i rzeczową odpowiedź. Z jego rekomendacji zwróciłam się do notariusza oraz rzeczoznawca, szybko i kompetentnie zrobili swoja prace. Bardzo polecam Pana Wojciecha, bardzo odpowiedzialny człowiek.
  2023.03.24

 22. Dawid Rachelski pisze:

  Polecam. Idealna współpraca i pomoc ze strony pana Wojciecha na każdym etapie i o każdej godzinie. Korzystałem w przeszłości i na pewno będę korzystał w przyszłości.
  2023.03.10

 23. Piotr Turalski pisze:

  Pan Wojciech jest profesjonalistą w dziedzinie doradztwa kredytowego. Zawsze na czas (w przeciwieństwie do nas), super responsywny, rzetelny i konkretny.
  Jeśli szukasz/-cie osoby, która przeprowadzi Cię/Was bezproblemowo przez proces wyboru i złożenia wniosku kredytowego, trafiłeś/-ście bezbłędnie.
  Życzę każdemu, aby dążył do takiego poziomu zaangażowania i profesjonalizmu jak Pan Wojtek.
  2023.02.20

 24. Danuta Nowicka pisze:

  Polecam Pana Wojciecha. Zawsze można liczyć na jego fachowe i rzetelne porady. Skorzystałam z jego usług już trzy razy, nie wykluczam współpracy również w przyszłości i wszystkim serdecznie polecam jeśli szukacie dobrego eksperta kredytowego z dużą wiedzą.
  2023.01.04

 25. Joanna Gruszczyńska pisze:

  Szczerze polecam Pana Wojciecha, zawsze służył rzetelną wiedzą, pomocą i odpowiedzią na każde nasze pytanie. Poznaliśmy Pana Wojciecha dzięki poleceniu koleżanki z pracy i sami też na pewno będziemy każdemu polecać 🙂 Dzięki udanej współpracy udało nam się w bardzo krótkim czasie zdobyć kredyt na nasze pierwsze własne mieszkanie. Dziękujemy Panie Wojciechu! 🙂
  2022.11.23

 26. Martyna Szałek pisze:

  Serdecznie polecam! Już drugi raz korzystam z usług Pana Wojciecha, cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo :). Pan Wojciech ma ogromną wiedzę i służy profesjonalnym wsparciem. POLECAM 🙂
  2022.10.11

 27. Dominik Potera pisze:

  Polecam współpracę z Panem Wojciechem. Po konsultacji z kilkoma doradcami kredytowymi Pan Wojciech wykazał się największą wiedzą dotyczącą kryteriów branych pod uwagę przez poszczególne banki w ocenianiu zdolności kredytowej, szczególnie przy dochodach pochodzących z działalności gospodarczej
  2022.09.01

 28. Monika pisze:

  Serdecznie polecamy współpracę!
  2022.08.17

 29. Tomasz Nieżwicki pisze:

  Zdecydowanie polecam usługi Pana Wojtka. Bardzo profesjonalne i otwarte podejście do klienta, obsługa od początku do końca bardzo sprawna, decyzja kredytowa z wybranych banków nawet przed czasem. Widać oczywiste doświadczenie i znajomość tego, co oferuje rynek.
  Pozdrawiam!
  2022.07.18

 30. MAGDA pisze:

  Serdecznie polecam Pana Wojciecha, jest znakomitym fachowcem, rzetelny, i=nie obiecuje gruszek na wierzbie, cechuję się wysoką kulturą osobistą. Bardzo dziękuję!
  2022.07.06

 31. Cezary Kobiela pisze:

  Z usług pana Wojciecha skorzystaliśmy z polecenia koleżanki. Pan Wojciech posiada szeroką i aktualną wiedzę na temat oferty kredytowej banków, potrafi znaleźć rozwiązania adekwatne do specyfiki sytuacji klienta. Dzięki współpracy z panem Wojciechem udało nam się skutecznie i bezboleśnie przejść przez proces kredytowy.
  2022.06.13

 32. Justyna Główka pisze:

  Serdecznie polecam Pana Wojciecha, profesjonalna obsługa na najwyzszym poziomie.
  2022.05.05

 33. Michał i Anna pisze:

  Polecamy Pana Wojciecha za profesjonalny standard obsługi, dokładność i rzetelność
  Znalezione oferty kredytów hipotecznych były dokładnie wytłumaczone, cały proces był realizowany przy pełnej współpracy z Panem Wojciechem, a wszelkie wątpliwości i pytania były rozwiewane błyskawicznie
  Polecam każdemu kto stoi przed decyzją odnośnie zakupu nieruchomości
  20.04.2022r.

 34. Łukasz Ignaszak pisze:

  Dzięki pomocy pana Wojciecha Kalusa dostaliśmy kredyt szybko i bez żadnego problemu. Pan Wojciech odpowiada na pytania klientów o każdej porze dnia. Doceniamy doświadczenie i wiedzę w kwestii kredytów, a także (co bardzo ważne w pracy z ludźmi) cierpliwość i empatię. Z czystym sumieniem polecamy usługi dipfinance.
  02.04.2022r.

 35. Magdalena Borek pisze:

  Już dwukrotnie Pan Wojciech udzielił mi pomocy w uzyskaniu kredytu. Z czystym sumieniem mogę polecić, posiada ogromną wiedzę i profesjonalizm.
  02.03.2022r.

 36. Bartosz Frąsiak pisze:

  Polecam współpracę z Panem Wojciechem. Pełen profesjonalizm oraz cierpliwość od początku do końca. Ogromna wiedza i doświadczenie, komunikatywność oraz szybkość reagowania, w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Pozdrawiamy.
  27.02.2022r.

 37. Andrzej Templin pisze:

  Pan Wojciech ma ogromną wiedzę, którą dzieli się w bardzo przystępny sposób z klientami. Jest bardzo skrupulatny i stara się bardzo sprawnie i szybko przeprowadzić przez wszystkie procesy procedur bankowych. Jestem bardzo zadowolony, polecam z czystym sumieniem.
  09.02.2022r.

 38. Jagoda Wieczorek pisze:

  Serdecznie polecam współpracę z panem Wojciechem! Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, zawsze mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź w razie jakichkolwiek pytań. Pan Wojciech do każdej sprawy podchodzi bardzo rzetelnie i ze starannością. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie.
  30.01.2022r.

 39. Kinga Szachniewicz pisze:

  Jedyne, czego żałuję, to że nie trafiliśmy do pana Wojciecha Kalusa wcześniej. Ma ogromną wiedzę branżową, poświęcił nam dużo czasu, dokładnie opisując wszystkie aspekty i nie naciskając na żadne rozwiązanie. Zawsze chciałabym pracować z tak profesjonalnymi i dobrze zorganizowanymi osobami. Pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu!
  10.12.2021r.

 40. Maciej Norberciak pisze:

  Przyszliśmy z polecenia i sami też możemy z czystym sumieniem polecić. 100% profesjonalizmu, ogromna dokładność, wiedza i doświadczenie. Znakomity kontakt, odpowiedzi na wszelkie pytania, dobre rady – doradca idealny.
  16.11.2021r.

 41. Sebastian Spryszak pisze:

  Profesjonalny doradca, rzeczowy i dokładny
  Doskonale przygotowany nie pozostawia pytania bez odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Polecam na 100%
  09.11.2021r.

 42. Roman Kozłowski pisze:

  Bardzo profesjonale oraz rzetelne podejście do tematu. Sprawa kredytowa zamknięta w miesiąc. W razie potrzeby Pan Wojciech zawsze był pod telefonem. Podpowiadał rozwiązania nie narzucając jednocześnie jednej jedynej opcji. Bardzo doceniam wiedzę merytoryczną i naprawdę polecam współpracę z Panem Wojciechem.
  08.11.2021r.

 43. Kornelia Wróbel pisze:

  Pełen profesjonalizm, rzetelność i doradztwo na wysokim poziomie. Pan Wojciech w błyskawicznym tempie pomógł mi w złożeniu wniosku kredytowego. Był zwykle dostępny telefonicznie, bardzo szybko odpowiadał na maile i zawsze z cierpliwością i odpowiednim zasobem wiedzy udzielał odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące składanego wniosku i samego kredytu (a nie było ich mało). 🙂 Serdecznie polecam!
  20.08.2021r.

 44. Alicja Przybylska pisze:

  Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko przedstawione jasno i czytelnie. Ogromna wiedza Pana Kalusa oraz jego komunikatywność sprawiają, iż nawet najtrudniejsze sytuacje są do przejścia. Dziękuję za cierpliwe odpowiadanie na moje niezliczone pytania i wątpliwości.
  18.08.2021r.

 45. Adam Haracz pisze:

  Serdecznie polecam usługi pana Wojciecha.
  Cały proces kredytowy odbywał się gładko, przez cały czas pan Wojciech informował o bieżących postępach. Wszystkie kwestie były wyjaśnione a na pytania otrzymywałem wyczerpujące odpowiedzi.
  Lista dokumentów niezbędnych do otrzymania kredytu była duża i dzięki panu Wojciechowi byłem w stanie wszystkie dokumenty przygotować na czas.
  09.08.2021r.

 46. Anna Nosal pisze:

  Dzięki pomocy Pana Wojciecha otrzymałam pozytywną decyzję w trzech bankach, do których aplikowałam. Do mnie należało już tylko podjęcie decyzji i wybór najkorzystniejszej oferty. Cały proces przebiegł spokojnie i bez większych problemów. Pan Wojciech udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania (a było ich niemało!) i wyjaśniał cały proces. Serdecznie polecam!
  05.07.2021r.

 47. Jarek Załęski pisze:

  Polecam Pana Wojciecha ze względu na bardzo profesjonalny standard obsługi, dokładność i rzetelność. Dzięki Panu Wojciechowi uzyskałem skuteczną pomoc w złożonej i skomplikowanej sprawie.
  Pan Wojciech skrupulatnie i jasno odpowiada na każde, nawet skomplikowane pytania, usuwa wszelkie wątpliwości i sam wychodzi z inicjatywą, proponując różne rozwiązania. Cenię sobie też to, że mówi konkretnie i wprost jak wyglądają szanse i jakie trzeba podjąć działania, żeby osiągnąć cel.
  Z tego, jak traktowany jest każdy problem przebija ogromna wiedza i doświadczenie praktyczne w tematyce kredytów.
  Z usług Pana Wojciecha skorzystałem z polecenia, wcześniej pomagał też mojej najbliższej rodzinie.
  Jeszcze raz polecam.
  09.05.2021r.

 48. Andrzej Tkaczenko pisze:

  Bardzo polecam pomóc firmy DiP Finance przy staraniu się o kredyt. Profesjonalizm, Uczciwość, Doradztwo – na najwyższym poziomie! Z Panem Wojciechem udało mi się znaleść najlepszą ofertę kredytową na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Byłem klientem z „milionem” pytań, i na wszystkie dostałem jasne odpowiedzi! Jeszcze raz Serdecznie dziękuje, Panie Wojtku, za kawał dobrej roboty dzięki której już mogę cieszyć się z nowego mieszkania.
  05.05.2021r.

 49. Magdalena i Daniel Deptuła pisze:

  Zdecydowanie polecamy. Dostaliśmy kredyt na dokończenie budowy domu na bardzo korzystnych dla nas warunkach. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej było wiadomo, że to odpowiedni człowiek do tego typu zadań, a mamy porównanie, bo odbyliśmy wstępne rozmowy z kilkoma doradcami. Ponadto to nie pierwszy nasz kredyt hipoteczny przez doradcę. Bardzo dobry kontakt, nastawiony na klienta, pełen profesjonalizm. Wszystko załatwione sprawnie i skutecznie.
  30.04.2021r.

 50. Karolina Buczkowska pisze:

  To już kolejny raz kiedy korzystam z usług Pana Wojciecha.
  Uważam, że to najlepszy doradca, do którego można się zwrócić o pomoc. Duża wiedza i kompetencje.
  Pan Wojciech załatwia wszystkie formalności naprawdę szybko i nie ma potrzeby kłopotać się o żaden aspekt wnioskowania.
  Serdecznie polecam!
  22.03.2021r.

 51. Piotr Nosal pisze:

  Serdecznie polecam usługi Pana Wojciecha. Profesjonalizm, świetny kontakt, zaangażowanie i przejrzyste wytłumaczenie wszelkich zawiłości związanych z kredytem. Dodatkowo duża dawka cierpliwości dla klienta, szczególnie w obliczu trudnego otoczenia rynkowego. Jeszcze raz bardzo polecam!
  16.02.2021r.

 52. Piotr Halka pisze:

  Polecam usługi Pana Wojciecha w 100%. Wszystko zostało załatwione bardzo profesjonalnie, Pan Wojciech bardzo szczegółowo i z ogromną dozą cierpliwości odpowiadał na każde pytanie. Sam nadzorował cały proces, podpowiadał co zrobić aby było szybciej. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia i jeśli ktoś szuka tego typu usług to Pan Wojciech nie zawiedzie!
  27.01.2021r.

 53. Dominika Rabczyńska pisze:

  Pan Wojciech jest odzwierciedleniem powiedzenia „odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu”. Pełen profesjonalizm, zawsze życzliwy i pomocny z bardzo szeroką wiedzą:) bardzo bardzo polecam!!
  31.12.2020r.

 54. Mikołaj Iskrzyński pisze:

  Przyszedłem z niejasnym planem na zakup domu w trudnych warunkach rynkowych. Na miejscu w miłej atmosferze dostałem jasne i precyzyjne odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie przyszły mi do głowy. Uświadomiono mi wiele spraw, z których nawet nie zdawałem sobie sprawy i o których raczej bym nie pomyślał. Co prawda moja wizyta w DiP finance nie poprawiła dramatycznych, wprost spekulanckich warunków rynkowych wokół Trzebnicy, ale za to wychodząc wiedziałem już co, jak i z czym. Z chęcią wrócę tam ponownie – gorąco polecam!

  Aktualizacji po niemal 3 latach szukania i walki o lokum. Pan Wojciech wykazał się ogromną cierpliwością, opanowaniem oraz umiejętnością trzymania w ryzach naszego stresu i niepewności w oczekiwaniu na decyzję kredytową w czasach COVID. Pomyślną! W obliczu gdy banki zaostrzają procedury spektakularny sukces. Dziękujemy raz jeszcze!
  26.10.2020r.

 55. Magdalena Lis pisze:

  Polecam z całego serca Pana Wojciecha, jest osobą z dużym doświadczeniem, dokładną, potrafiącą wytłumaczyć wszytko, co jest związane z kredytem na mieszkanie. Świetny kontakt telefoniczny, e- mailowy. Wszelkie dokumenty i formalności dopięte na ostatni guzik, dla Pana Wojciecha nie ma sytuacji bez wyjścia. Mieliśmy dość specyficzną sytuację, a mimo to udało się, nawet w tych trudnych czasach jakie nastały…
  Dziękujemy raz jeszcze i polecamy !!!
  21.10.2020r.

 56. Paweł Czyż pisze:

  Doskonały kontakt, sprawna pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Przejrzyste przedstawienie oferty różnych banków z dokładnym opisem wszelakich zawiłości – kredyt załatwiony w trybie ekspresowym. Szczerze polecam współpracę z Panem Wojciechem! Satysfakcja gwarantowana 🙂
  20.10.2020r.

 57. Arleta Witke pisze:

  Szczerze polecam współpracę z Panem Wojciechem. Rzadko się zdarza, żeby ktoś był tak zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków. Pełen profesjonalizm, zaskakująca wiedza, którą potrafił przekazać nawet bardzo opornym 🙂
  15.10.2020r.

 58. Konrad Skrzypek pisze:

  Profesjonalizm, wiedza i świetny kontakt – tak w czterech słowach mogę ocenić pana Wojciecha. Współpracowaliśmy przy kredycie hipotecznym i trudno mi wyobrazić sobie lepszą współpracę. Szczególnie doceniam szeroką wiedzę i znajomość aktualnych warunków na rynku, a także – z innej strony – świetną komunikatywność – po prostu, na podstawowym, ludzkim poziomie, z p. Wojciechem dobrze się rozmawia 🙂 Serdecznie polecam!
  01.10.2020r.

 59. Marcin Brzosko pisze:

  Wróciliśmy do Pana Wojciecha po niemalże 10 latach od pierwszej wizyty i pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
  Pełen profesjonalizm ,ogromna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Na wszystkie pytania czy wątpliwości natychmiastowa odpowiedź i rzetelne objaśnienie zagadnienia. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze korzystał z usług doradcy to na pewno będzie to Pan Wojciech. Szczerze polecam.
  29.06.2020r.

 60. Magdalena Golisz pisze:

  Zdecydowanie polecam! Korzystaliśmy z usług Pana Wojciecha Kalusa dwukrotnie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki zaangażowaniu Pana Wojciecha udało nam się dostać kredyt na mieszkanie kupowane od syndyka i na budowę domu w systemie gospodarczym. Choć za każdym razem mieliśmy obawy czy bank wyrazi pozytywną opinię kredytową – dzięki pomocy Pana Wojciecha udało się dwukrotnie. Bardzo polecam, gdyż nawet w trudnych, niestandardowych przypadkach Pan Wojciech wszystko sprawdzi i doradzi.
  27.05.2020r.

 61. Piotr Jakimowicz pisze:

  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Wojciechem Kalusem. Profesjonalnie, rzeczowo i zwięźle przeprowadził nas przez całą procedurę pozyskiwania kredytu hipotecznego. Czuwał nad dopięciem wszystkich formalności zapewniając komfortowo spokojną atmosferę. Należy podkreślić, że przechodziliśmy część procedury podczas ograniczeń związanych z pandemią Covid-19. Dziękujemy.
  25.05.2020r.

 62. Katarzyna i Szymon Kasimir pisze:

  Szeroki zakres wiedzy, wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta – tymi słowami możemy podsumować współpracę z DiP Finance Wojciech Kalus. Pan Wojciech to ekspert w swoim fachu. Już na pierwszym spotkaniu można było zauważyć jego zaangażowanie oraz rozeznanie rynku, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt przebiegł bardzo sprawnie. Pan Wojciech odpowiedział na każde pytanie, wykazał się rzetelnością, dyspozycyjnością i trzymał rękę na pulsie do samego końca, za co bardzo dziękujemy.
  27.04.2020r.

 63. Adam i Emilia pisze:

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza i kompetencja. Wszystkie formalności szybko załatwione, Pan Wojciech wykazał się dużą cierpliwością, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał ewentualne wątpliwości. Bardzo polecamy!
  12.04.2020r.

 64. Aleksander Trojanowski pisze:

  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Wojciechem Kalusem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że bez jego zaangażowania nie udałoby mi się dostać kredytu hipotecznego. Pan Wojciech znalazł skuteczne rozwiązania dla mojej specyficznej sytuacji oraz w ekspresowym tempie przeprowadził mnie przez cały proces. Przez cały okres naszej współpracy był dostępny i na bieżąco wyjaśniał moje kolejne wątpliwości – kiedy było trzeba, reagował od razu. Wszystkie pojawiające się kwestie wyjaśnił mi bardzo rzeczowo i kompetentnie. Pan Wojciech doskonale zna również realia oceny wniosków kredytowych przez banki, co było kluczowe w przygotowaniu dobrego wniosku. Polecam!
  31.03.2020r.

 65. Paweł Sikora, Wrocław pisze:

  Dziękuję za poprowadzenie przez proces kalkulacji oraz pozytywnego rozpatrzenia wniosku kredytu hipotecznego!

  Pan Wojciech jest jedną z tych osób, które wyróżnia zaraz po pierwszym spotkaniu następujące cechy:
  – kompetencja
  – rzeczowość
  – dbanie w pierwszej kolejności o interesy oraz preferencje klienta
  – pomoc od pierwszego spotkania i wstępnej kalkulacji, poprzez całą drogę formalną w wypełnianiu dokumentów, aż po osobistą wizytę wraz z klientem w banku w celu podpisania umowy kredytowej.

  Szczerze polecam usługi Pana Wojciecha!
  28.03.2020r.

 66. Seweryn Monticolo pisze:

  Współpraca z kimś takim jak pan Wojciech to czysta przyjemność. Konkretny profesjonalista, który wie co robi. Dla mnie cudotwórca, który ma swoją cegiełkę w moim domu. Polecam do korzystania z usług.
  13.03.2020r.

 67. Adrian Szadkowski pisze:

  Korzystaliśmy z usług Pana Wojciecha podczas brania kredytu hipotecznego i jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż jego profesjonalizm, praktyczne doświadczenie i responsywność były kluczowe dla powodzenia całej operacji. Pan Wojciech potrafi wytłumaczyć wszystkie zawiłości, dobrze zna realia poszczególnych banków, a także dokłada starań by klient wyrobił się ze wszystkimi terminami, wliczając w to natychmiastowe odpowiedzi na maile. Polecamy!
  08.03.2020r.

 68. Katarzyna Adamek pisze:

  Dziękuję Panu Wojciechowi za owocną współpracę, za profesjonalizm i pomoc na każdym etapie współpracy. Rzadko spotyka się osoby tak zaangażowane i posiadające tak wszechstronną wiedzę w swojej dziedzinie. Szczerze polecam usługi Pana Wojciecha.
  28.01.2020r.

 69. Hennadii Khablenko pisze:

  Bardzo polecam pana Wojciecha. Dzięki niemu uzyskałem kredyt na mieszkanie. Pan Wojciech poświęcił mi dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego o kredycie a dużo spraw było mi obcych, gdyż kompletnie się na tym nie znam.
  08.01.2020r.

 70. Marcin P. pisze:

  Serdecznie polecam usługi Pana Wojciecha, który zajmował się moim kredytem. Dzięki jego zaangażowaniu w prace i profesjonalnym podejściu cała procedura złożenia wniosków i udzielenia mi kredytu przebiegła bardzo szybko i sprawnie.
  Jest to osoba która rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do swojej pracy. Udziela szczegółowych wyjaśnień i przygotowuje na różne możliwości i warianty. Pomimo mojej skomplikowanej sytuacji wszystko udało się załatwić pozytywnie.
  Najlepszym podsumowaniem i rekomendacją niech będzie fakt, że przy kolejnym kredycie na pewno zgłoszę się do Pana Wojciecha.
  03.01.2020r.

 71. Sławomir Szczurek pisze:

  Szybka i sprawna pomoc i załatwienie wszelkich formalności, 2 wizyty w biurze, jedna w banku i sprawa załatwiona. Doradztwo na wysokim poziomie, dużo cierpliwości, zaangażowania i chęci. Szczerze polecam.
  02.01.2020r.

 72. Alina i Dariusz pisze:

  Szczerze polecamy współpracę z Panem Wojciechem. Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i odpowiednie podejście do klienta. Pełen profesjonalizm i rzetelność.
  25.11.2019r.

 73. Kamila Romanowicz pisze:

  Usługi Pana Wojciecha zostały mi polecane przez znajomych, którzy wcześniej mieli okazje z nich korzystać. Pan Wojciech jest zdecydowanie specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma pytania, na które klient nie dostanie rzetelnej odpowiedzi. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Wojciecha proces ubiegania się o kredyt przebiegł w sposób szybki i bezproblemowy. Jako klient zostałam na tyle profesjonalnie przygotowana zarówno na składanie wniosków kredytowych, jak i późniejsze spotkanie w banku, że wszystkie te czynności były tylko formalnością. Zdecydowanie polecam Pana Wojciecha zarówno osobom, które miały już doświadczenie w zakresie brania kredytów, jak i tym, które zdecydują się na to pierwszy raz.
  24.11.2019r.

 74. Tomasz Walnik pisze:

  Szeroki zakres wiedzy pana Wojciecha oraz profesjonalne podejście do klienta spowodowały, że niełatwy proces pozyskania kredytu stał się prosty, szybki i przyjemny. Jeżeli ktoś miał doświadczenia z innymi Doradcami to wie i czym mówię. Serdecznie polecam współpracę, bo naprawdę warto !!!
  20.11.2019r.

 75. Dawid Pietkiewicz pisze:

  Na współpracę z Panem Wojciechem zdecydowaliśmy się, wspólnie z narzeczoną, na podstawie wielu pozytywnych opinii znalezionych w sieci. Sam również mogę teraz z czystym sumieniem polecić Pana Wojciecha jako doradcę kredytowego. Pan Wojciech dysponuje bardzo dużą wiedzą, którą potrafi przedstawić w przystępny dla każdego sposób. Świetnie również radzi sobie z niestandardowymi sytuacjami oraz sprawnie i szybko odpowiada na wszelkie pytania lub rozwiewa ewentualne wątpliwości. Komunikacja, zarówno mailowa, jak i telefoniczna jest na najwyższym poziomie. Formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego wydawały mi się na początku bardzo skomplikowane, jednak dzięki profesjonalnej pomocy ze strony Pana Wojciecha, wszystko przebiegło bardzo szybko, sprawnie i łatwo.
  06.11.2019r.

 76. Mari-Anna i Krzysztof pisze:

  Pan Wojciech to profesjonalista w każdym calu. Bez owijania w bawełnę i mydlenia oczu – jedynie same konkrety. Już na pierwszym spotkaniu w sposób profesjonalny robi wyliczenia na jaki kredyt stać kredytobiorców i jak działa reprezentowanie przez doradcę kredytowego. Objaśnia zawiłości umów, pomaga w przygotowaniu odpowiednich dokumentów i jest w stałym kontakcie z bankami po złożeniu wniosków. Zawsze w razie pojawiających się wątpliwości służy radą. Nie mieliśmy to uczucia „olewania” co niestety zdążyło się przy innym doradcy. Z pewnością będziemy polecać Pana Wojciecha dalej swoim znajomym i rodzinie.
  20.10.2019r.

 77. Adrian Lis pisze:

  Bardzo dobry doradca kredytowy, dobry kontakt, rzeczowe odpowiedzi, owocna współpraca. Polecam.
  05.10.2019r.

 78. Jolanta Żywiczka pisze:

  Z czystym sumieniem polecam Państwu usługi Pana Wojciecha Kalusa.
  Ja trafiłam do Pana Wojciecha z polecenia kolegi z pracy. I nie żałuję , Pan Wojciech Kalus, okazał się bardzo dobrym doradcą kredytowym, profesjonalista z dużą wiedzą bankową, życzliwy i zaangażowany. Tak można w wielkim skrócie opisać Pana Wojtka. Kredyt udało się załatwić bardzo szybko i sprawnie. Jeszcze raz dziękuję.
  Pozdrawiam Jolanta Żywiczka
  30.08.2019r.

 79. Darek Płocikiewicz pisze:

  Miarą dobrego doradcy jest to w jaki sposób poradzi sobie w nietypowych, bardziej skomplikowanych przypadkach. A taki właśnie był mój przypadek. Wiedza, doświadczenie i rutyna pana Wojciecha pozwoliła mi na zachowanie spokoju od dnia, w którym pierwszy raz się spotkaliśmy po dzień, w którym podpisałem umowę kredytową.

  Dziękuję i pozdrawiam
  30.08.2019r.

 80. Rafał Gajewski pisze:

  Skorzystaliśmy z usług pana Wojciecha Kalusa po raz pierwszy, kierując się tylko opiniami internetowymi. Nie zawiedliśmy się! Pan Wojciech to profesjonalista z szeroką wiedzą w zakresie kredytów. Szybka reakcja i konkretna odpowiedź na zadawane pytania, duże zaangażowanie – tak w skrócie można określić współpracę z panem Wojciechem.
  Serdecznie polecamy!
  27.08.2019r.

 81. Konrad Brzozowski pisze:

  Pan Wojciech bardzo rzetelnie i profesjonalnie pomógł nam w staraniach się o kredyt. Bardzo cierpliwie i w sposób zrozumiały odpowiadał na wszelkie nasze pytania. Bardzo polecam.
  26.08.2019r.

 82. Przemysław K. pisze:

  Polecam współpracę z Panem Wojciechem ze względu na jego ogromna wiedzę z zakresu kredytów i bankowości. Pan Wojciech szczegółowo i skrupulatnie podchodzi do wniosków kredytowych, dzięki czemu proces przebiega bardzo szybko, dba równiez o to, by warunki wnioskowanego kredytu były jak najlepiej dopasowane do potrzeb klienta. Na uwage zasługuje również fakt, ze Pan Wojciech zawsze jak najszybciej odpowiadał na moje pojawiające się po drodze pytania i dbał o terminy za co jeszcze raz dziękuje!
  22.07.2019r.

 83. Aleksandra Ż. pisze:

  Polecamy współpracę- Pan Wojciech bardzo zaangażowany na każdym etapie, bezproblemowy kontakt. Duża wiedza i doświadczenie dzięki czemu wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie. Serdecznie dziękujemy za współpracę.
  20.07.2019r.

 84. Katarzyna Misiurek pisze:

  Już po raz drugi skorzystałam z usług Pana Wojciecha Kalusa. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, komu zależy na skrupulatnej i kompetentnej obsłudze kredytowej. Pan Wojciech zawsze z cierpliwości i dbałością odpowiadał na nasze pytania, analizował możliwe rozwiązania tak, abyśmy czuli się pewni o swoje finanse. Do samego końca dbał o każdy dokument, etap analizy kredytowej oraz aby finalizacja kredytu odbyła się terminowo. Pan Wojciech jest bardzo dobrze zorientowany w tematyce, którą się zajmuje. Dziękujemy za pomoc w całym procesie kredytu hipotecznego, który wymagał pełnego zaangażowania ze strony Pana Wojciech Kalusa. Serdecznie polecam współpracę!
  15.07.2019r.

 85. Adriana Borodzicz pisze:

  To już mój kolejny kredyt hipoteczny z Panem Wojtkiem Kalusem. Zawsze jest dla mnie dużym wsparciem. Jego usługi poleciłam już kilkunastu znajomym i każdy z nich był równie zadowolony.
  28.06.2019r.

 86. Nadia Szczepańska pisze:

  Z czystym sumieniem  polecam współpracę z Panem Wojciechem. Doskonałe rozeznanie rynku
  i potrzeb klienta, pozwala mu znakomicie wypełniać swoje obowiązki w celu znalezienia jak najlepszej oferty. Załatwienie wszystkich formalności przebiegło szybko i sprawnie, świetna komunikacja telefoniczna i mailowa. Polecamy wszystkim osobom, którzy cenią swój czas i liczą na pełen profesjonalizm związany z kupnem mieszkania. Pan Wojciech to osoba kompetentna i godna zaufania, z pozytywnym usposobieniem dlatego polecamy i dziękujemy z całego serca.
  28.06.2019r.

 87. Jerzy Karpeta pisze:

  Bez wahania polecam usługi DiP Finance Wojciech Kalus. Pan Wojtek kompleksowo i bardzo profesjonalnie załatwił wszelkie formalności, dotyczące uzyskanej przeze mnie pożyczki hipotecznej. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, byłem na bieżąco informowany zarówno o etapie postępowania jak i o wymaganych dokumentach. Pan Wojciech pomógł mi również w rozwiązaniu innych problemów finansowych, które pojawiły się w trakcie postepowania, za co jestem mu szczególnie wdzięczny. Dodatkowo muszę zaznaczyć, że Pan Wojciech wykazał się wobec mnie dużą cierpliwością i wyrozumiałością co oznacza, że potrafi współpracować także z klientami mniej zdyscyplinowanymi i być może nawet nieco nerwowymi i niecierpliwymi.
  W oparciu o to doświadczenie gorąco polecam, zalecam a nawet nakłaniam do korzystania z usług tego doradcy finansowego. W całą pewnością dysponuje on dużą wiedzą fachową, znajomością rynku kredytowego oraz realiów istniejących w bankach. W relacji z klientem jest życzliwy, konkretny i cierpliwy.
  04.06.2019r.

 88. Rafał R. pisze:

  Korzystałem z usług DIP Finance po raz 2. Jak zwykle Pan Wojciech był niezawodny, dyspozycyjny i skuteczny. Serdecznie polecam DIP Finance.
  22.05.2019r.

 89. Agnieszka Brzeżańska pisze:

  Dzięki Pana zaangażowaniu i ogromnej cierpliwości dziś jestem właścicielką własnego M! Pan Wojciech to ekspert nie tylko kredytowy ale EKSPERT w wytłumaczeniu co oznacza każde zdanie w dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu, fachowej informacji na temat zdolności kredytowej, która później miała odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji z banków. Mało tego, Pan Wojtek był ze mną w banku podczas podpisania umowy, dało mi to poczucie bezpieczeństwa. Naprawdę polecam Pana Wojtka. Ps. biuro w centrum miasta i zawsze można się porozumieć co do godziny spotkania 🙂
  14.05.2019r.

 90. Ania pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy: wiedzieliśmy, że możemy polegać na panu Kalusie i mogliśmy poprosić go o dodatkowe wyjaśnienia. Wszystko nam cierpliwie wyjaśnił a my nie musieliśmy martwić się formalnościami. Był też z nami w banku przy podpisywaniu umowy, co sprawiło, że poczuliśmy się „zaopiekowani.”
  12.05.2019r.

 91. Aneta Kucybała pisze:

  Wszystkim starającym się o kredyt hipoteczny z czystym sumieniem możemy polecić p.Wojtka. Wszelkie formalności zostały bardzo szybko załatwione, dzięki czemu otrzymaliśmy decyzję kredytową i kredyt. Dziękujemy za pomoc i polecamy.
  06.05.2019r.

 92. Jarosław Mularczyk pisze:

  Bardzo dobry doradca kredytowy, szybki i bezproblemowy kontakt. Widać dużą wiedzę i doświadczenie we współpracy z bankami. Doradza, ale nie forsuje na siłę swoich pomysłów. Polecam!
  17.04.2019r.

 93. Martyna S pisze:

  Jak najbardziej polecam! Pan Wojciech działa skutecznie i bardzo profesjonalnie. Otrzymałam szybką pomoc w wyborze oferty kredytu oraz cenne wskazówki do jego sfinalizowania. Zaangażowanie, pomoc, skuteczność oceniam na 6 z plusem. Gorąco polecam!
  04.04.2019r.

 94. Ewelina Marek Antczak pisze:

  Bardzo polecamy współpracę z Panem Wojciechem Kalus. Jest to doradca, który wykazuje ogromne zaangażowanie podczas załatwiania wszelkich spraw związanych z udzieleniem kredytu.Pan Wojciech jest osobą kompetentną i bardzo skuteczną. Z ogromną cierpliwością odpowiada na szereg pytań zadawanych przez klienta. Dziękujemy za pomoc i polecamy .
  31.03.2019r.

 95. Małgorzata Jurkiewicz pisze:

  Bardzo polecam współpracę z panem Wojciechem przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Wojciech był chętny do spotkań i bardzo klarownie wytłumaczył proces związany z kredytem, jak różni się w poszczególnych bankach oraz na co ja mogę liczyć. Dzięki spersonalizowanej liście dokumentów, które musiałam dostarczyć, mogłam ograniczyć
  czas poświęcony kupnie mieszkania do minimum. Pan Wojciech skrupulatnie sprawdzał dostarczone dokumenty, by były zgodne z tym, co oczekuje bank
  i by ewentualne problemy zidentyfikować jeszcze przed złożeniem wniosku w banku. Na każdym etapie byłam również informowana mailowo/telefonicznie o postępach z wnioskiem. Pomimo nietypowej sytuacji – działalność gospodarcza i dochód w GBP, uzyskanie kredytu przebiegło bezproblemowo i bardzo sprawnie, pozwalając mi zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów.
  29.03.2019r.

 96. Bogumiła Czyńska-Czajkowska pisze:

  Polecam Pana Wojciecha! Bardzo profesjonalne podejście, spokój i opanowanie, koncentracja na zadaniu. Pan Wojciech świetnie wyjaśnia i tłumaczy, jest do dyspozycji klienta. Nie zraża się nieprzewidzianymi trudnościami. Daje klientom poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy i polecamy!
  13.03.2019r.

 97. Sylwester Pilc pisze:

  minutę temu

  Szczerze polecam współpracę z Panem Wojciechem.
  Profesjonalne podejście do tematu, bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje na temat kredytu przedstawione w zrozumiały dla laika sposób.
  08.03.2019r.

 98. Aksana i Aleh H. pisze:

  Bardzo polecamy współpracę z Panem Kalusem. Zawsze udzielał nam potrzebnych informacji, zawsze miał dla nas czas i wyprzedzał odpowiedzią wiele naszych pytań. W przystępny sposób przedstawił nam oferty banków i pomógł wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie. Pan Wojtek pomógł nam również przebrnąć przez całą procedurę związaną z kredytem hipotecznym. Wszytko zakończyło się pomyślnie, za co serdecznie dziękujemy. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów.
  13.02.2019r.

 99. Anna Zachara pisze:

  Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Wojciecha. Wykazuje się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Ze wszystkich zadań wywiązywał się terminowo i sprawnie. Od początku do końca jest pełen kontakt. Wszystko wyjaśnia w prosty i jasny sposób. Dzięki Panu Wojciechowi mamy nasze mieszkanie . Dziękujemy i Pozdrawiamy.
  05.02.2019r.

 100. Patryk pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem to przyjemność. Polecam wszystkim kredytobiorcom profesionalną współpracę. Mi jako laikowi kredytowemu wszystko zostało dokładnie przedstawione i wytłumaczone.
  Z Panem Wojciechem jest bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia, preferuję kontakt mailowy więc na zadawane pytania otrzymywałem bardzo szybko odpowiedzi.
  Wniosek o kredyt rozpatrzony pozytywnie za co dziękuję Panu Wojciechowi.
  Serdecznie polecam Pana Wojciecha.
  01.02.2019r.

 101. Marcin Robak pisze:

  Serdecznie Polecam Pana Wojciecha.
  Pełen profesjonalizm i fachowa ekspercka wiedza.
  Kredyt hipoteczny poprowadzony od początku do końca z pełnym sukcesem.
  28.01.2019r.

 102. I.M. Nowak pisze:

  Pan Wojciech jest osobą bardzo profesjonalną i kompetentną. W zrozumiały sposób tłumaczył nam wszystkie zawiłości związane z kredytem oraz na bieżąco informował o postępie w procesowaniu wniosków. Polecamy współpracę z Panem Wojciechem.
  22.01.2019r.

 103. Magda Warzecha pisze:

  Zdecydowanie polecam.

  Zdecydowanie warto skorzystać z usług eksperckich pana Wojciecha Kalusa przy zaciąganiu zobowiązania kredytowego. Pan Wojciech pokazał nam się jako doświadczony profesjonalista, świetnie zorientowany w ofertach kredytowych wszystkich banków, które przedstawił nam bardzo dokładnie i przejrzyście. Chętnie i w jasny sposób tłumaczył wszystkie wątpliwości, dzięki czemu cały proces kredytowy przebiegał sprawnie i szybko, angażując nas przy tym tylko na tyle, na ile było to niezbędne. Załatwienie większości formalności, takich jak przekazanie dokumentów czy umówienie spotkania w banku, leżało po stronie pana Wojciecha. Dodatkowo – wysoka kultura obsługi, punktualność, świetne przygotowanie na każdym spotkaniu, duża wiedza oraz świetny kontakt mailowy i telefoniczny: na każde nasze zapytanie pan Wojciech odpowiadał błyskawicznie. Był także obecny podczas podpisywania umowy, wyjaśniając kwestie, które mogły budzić watpliwości i dopytując o szczegóły, o które być może sami byśmy nie zapytali.
  18.01.2019r.

 104. Dariusz Galasiński pisze:

  P. Wojciech Kalus to ucielesnienie tego, czego oczekiwalem od doradcy kredytowego. Pelen profsjonalizm oparty na wiedzy, spokoju, rozsadku.
  12.01.2019r.

 105. Artur i Ola Lysionok pisze:

  Na pana Wojciecha trafiliśmy z polecenia znajomych. Pomimo jednego potknięcia (bank odrzucił wniosek nawet go nie weryfikując, ponieważ nie spełnialiśmy jego wymogów, o czym doradca jeszcze nie widział), zdecydowanie go polecamy. Wiedza ekspercka na wysokim poziomie, doskonały kontakt o każdej porze dnia (nawet w dni wolne), dobre przygotowanie na spotkania, duża chęć wsparcia. W razie kolejnego zapotrzebowania na usługi doradcy kredytowego, jak najbardziej skorzystamy z pomocy pana Wojciecha.
  09.01.2019r.

 106. Jarek Sobiecki pisze:

  Serdecznie polecam pana Wojciecha jako eksperta kredytowego. Pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz ogromna wiedza o produktach bankowych i mniej oczywistych procedurach. W spokojny i wytrwały sposób dba o to, by klient zrozumiał wszystkie zawiłości kredytów hipotecznych. Forma współpracy na najwyższym poziomie, bez wahania polecam 🙂
  26.12.2018r.

 107. Łukasz Błażewicz pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem była czystą przyjemnością. Okazał się być osobą skrupulatną, rzetelną, punktualną i pomocną – pełen profesjonalizm, poparty szeroką wiedzą i doświadczeniem. Na uwagę zasługują błyskawiczne odpowiedzi na maile, nawet w godzinach wieczornych. Z czystym sumieniem – polecam.
  19.12.2018r.

 108. Oleh i Svitlana Oliva pisze:

  Dziękujemy serdecznie Panu Wojciechu! Pan bardzo nam pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Obawialiśmy że to nie uda się bo jesteśmy obcokrajowcami. Pan Wojciech wszystko dokładnie nam tłumaczył i informował na bieżąco o wszystkim co się dzieję z naszą sprawą. Dzieki profesjonalnemu i konkretnemu podejścu do pracy, dużemu zaangażowaniu i widze Pana Wojciecha mamy to już za sobą. Gorąco polecamy współpracę z Panem Wojciechem.
  01.12.2018r.

 109. Karolina Jurczyszyn pisze:

  Serdecznie polecam współpracę z Panem Wojciechem przy uzyskaniu kredytu. Ogromna wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że formalności, które wydawały mi się dość skomplikowane, załatwiliśmy szybko i bez problemów. Przy tym wszystkim doceniam również wręcz doskonały kontakt. Pan Wojciech rzeczowo wyjaśniał wszystkie niezrozumiałe dla mnie kwestie na każdym etapie – od oferty do podpisania umowy kredytowej. W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z pomocy Pana Wojciecha. Polecam i dziękuję za załatwienie sprawy, zaoszczędzony czas i nerwy.
  29.11.2018r.

 110. Justyna i Dawid pisze:

  Pan Wojciech pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Jego pomoc okazała się nieoceniona. Obawialiśmy się, że nie mamy wystarczającej zdolności kredytowej ze względu na krótki staż pracy żony i jej umowę o pracę na czas określony. Tym bardziej, że jeden bank już nas odrzucił, kiedy próbowaliśmy wziąć kredyt na własną rękę. Nic bardziej mylnego. Dzięki fachowej pomocy pana Wojciecha otrzymaliśmy pozytywną opinię obu banków, w których za jego pośrednictwem złożyliśmy wniosek o kredyt hipoteczny. W związku z tym mogliśmy wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. Stale byliśmy na bieżąco informowani o postępach. Pan Wojciech zawsze też skrupulatnie sprawdzał wszystkie dokumenty, wyjaśniał nasze wątpliwości i upewniał się, czy wszystko rozumiemy. Serdecznie polecamy jego usługi każdemu!
  11.11.2018r.

 111. Paulina i Mateusz pisze:

  Dzieki Panu Wojciechowi sfinalizowanie kredytu nastapilo szybko i pomyslnie. Ciagle kontakty telefoniczne jak i mailowe sprawialy ze caly czas bylismy na biezaco informowani o postepach. Szczerze polecamy Pana Wojciecha.
  01.11.2018r.

 112. Łukasz Żebrowski pisze:

  Pan Wojciech działa skutecznie i bardzo profesjonalnie.Otrzymałem szybką pomoc w wyborze oferty kredytu gotówkowego oraz cenne wskazówki do jego sfinalizowania.
  28.10.2018r.

 113. Iwona i Adrian Hebisz pisze:

  Bardzo dziękujemy Panu Wojciechowi za pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup działki budowlanej. Przez cały okres współpracy mieliśmy z Panem Wojciechem doskonały kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Każde problematyczne zagadnienie zostało nam jasno i przejrzyście wytłumaczone. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pana Wojciecha.
  15.10.2018r.

 114. Ewelina i Paweł Kędzia pisze:

  Pan Wojciech bardzo profesjonalnie poprowadził nasz proces kredytowy. Dużą uwagę przywiązuje do szczegółów. Skrupulatnie sprawdza czy nie brakuje na dokumentach podpisów, czy są one aktualne i zgodne z tym czego oczekuje bank. Oszczędził przy tym maksymalnie nasz czas. Kontakt mailowy i telefoniczny z Panem Wojciechem jest bezproblemowy. Żaden nasz e-mail nie pozostał bez odpowiedzi. Wiadomości zwrotne zawsze były rzeczowe i w pełni wyjaśniały nurtujące nas kwestie. Otrzymywaliśmy maile z podsumowaniem każdego etapu kredytowego. Podczas podpisania umowy kredytowej w banku, Pan Wojciech upewniał się czy rozumiemy wszystkie punkty i warunki umowy.
  21.09.2018r.

 115. Ewelina i Sławek Hornik pisze:

  Dzięki panu Wojciechowi bardzo sprawnie zostaliśmy właścicielami naszego pierwszego mieszkania. Zawsze znajdował dogodne dla nas godziny spotkań, które nie kolidowały z naszą pracą. Cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wątpliwości, a było ich sporo, ponieważ kredyty i nieruchomości to zupełnie dla nas obce tematy. Pan Wojciech jest niezwykle rzetelny i zaangażowany, czuliśmy się bezpiecznie i wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Bardzo doceniamy, że towarzyszył nam od początku, do końca – nawet podczas podpisywania umowy w banku. Pilnował wszystkich dokumentów i terminów, dzięki czemu kolejne etapy przebiegały bardzo sprawnie. Nie wyobrażamy sobie przejścia przez cały proces kredytowy bez Pana Wojciecha! Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy!
  16.09.2018r.

 116. Aleksandra i Damian Popławscy pisze:

  Pan Wojciech pomagał nam uzyskać kredyt na naszą wymarzoną szeregówkę. Od samego początku aż do końca mieliśmy bardzo dobry kontakt. Pan Wojciech odpisywał bardzo sprawnie na nasze wiadomości i zapytania, z dnia na dzień mogliśmy się z nim umówić na spotkanie. Wszystko zostało nam wytłumaczone w przejrzysty sposób, w razie wątpliwości zawsze mogliśmy dopytać i otrzymać szczegółową, satysfakcjonującą nas odpowiedź. Otrzymaliśmy kilka propozycji z różnych banków i sami mogliśmy ocenić, która oferta będzie dla nas najlepsza. Cieszymy się, że wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Podejrzewam, że sami borykalibyśmy się z tym przez długie tygodnie, a dzięki Panu Wojtku wszystko przebiegło bardzo szybko. Polecamy wszystkim zastanawiającym się, nie wahajcie się – będziecie w dobrych rękach. A Panu Wojciechowi życzymy wielu nowych, zadowolonych klientów 🙂
  13.09.2018r.

 117. Martyna Jaworska pisze:

  Pan Wojciech pomagałam nam z kredytem mieszkaniowym. Cały proces wyboru banku poszedł bardzo sprawnie. Pan Wojciech przedstawił nam różne propozycje z wielu banków na raz – gdybyśmy chcieli odwiedzić wszystkie te banki samodzielnie to musielibyśmy poświęcić na to ze 2 tygodnie. Oferty zostały przedstawione w jasny sposób, a wszelkie wątpliwości i pytania rozwiane. W żadnym wypadku nie byliśmy przekonywani do żadnej opcji czy konkretnego banku, a ostateczna decyzja została dokonana tylko i wyłącznie przez nas (o czym zostaliśmy poinformowno już na pierwszym spotkaniu). Kontakt z panem Wojciechem jest bardzo dobry, spotkania umawialiśmy praktycznie z dnia na dzień a o wszelkich zmianach we wniosku byliśmy informowani na bieżąco. Profesjonalne podejście do klienta i pełna kultura także na duży plus. Polecamy serdecznie współpracę z DiP Finance i panem Wojtkiem.
  11.09.2018r.

 118. Marcin Kądziela pisze:

  Nie sądziłem, że proces uzyskania kredytu hipotecznego może być tak sprawny i bez problemowy. Dzięki panu Wojciechowi nie było sytuacji ze źle wypełnionymi formularzami, brakującymi dokumentami, podpisami i przeciągającymi się decyzjami.
  Pan Wojciech przeprowadził mnie przez proces uzyskania kredytu bardzo sprawnie i rzetelnie. Polecam.
  23.08.2018r.

 119. Joanna i Tomasz Gołdyn pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem przebiegała sprawnie i przyjemnie. Każde ze spotkań zamykało osobny etap z procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny. Na każdym ze spotkań jasno zostało sprecyzowane co mamy do „załatwienia” jakie dokumenty musimy dostarczyć.
  Duże doświadczenie Pana Wojciecha pozwoliło sprawie otrzymać kredyt na dokończenie budowy domu.
  17.08.2018r.

 120. Mariana i Oleksandr pisze:

  Jesteśmy bardzo wdzięczni P. Wojciechu za pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Jesteśmy obcokrajowcami wszyscy nam odmawiali pomocy. Natomiast P. Wojciech przy piewrszym spotkaniu podał wszystkie szczegóły współpracy co ułatwiło nam okres oczekiwania na kredyt. Polecam wszystkim!
  31.07.2018r.

 121. Radosław i Urszula Golec pisze:

  Po raz drugi mieliśmy przyjemność korzystać z pomocy Pana Wojciecha Kalusa w uzyskaniu kredytu hipotecznego na kupno domu. Transakcja również i t tym razem zakończyła się bardzo pomyślnie. Pan Wojciech doradzał nam już od samego pomysłu, czy mamy szansę kupić dom, aż do uruchomienia kredytu. Doceniamy najbardziej za zawsze szybki kontakt, odpowiedzi na pytania, profesjonalizm, doświadczenie i cały czas aktualną wiedzę o promocjach, wymaganych dokumentach, czy problemach, które potencjalnie mogą wystąpić ze strony różnych banków.
  31.07.2018r.

 122. Jakub Juszkiewicz pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem jest bardzo profesjonalna. Na pierwszym spotkaniu otrzymalem informacje o zdolnosci i dokumentach jakie musze zebrac w celu uzyskania kredytu, a pozniej to juz tylko formalnosc. Bardzo polecam wszystkim, szczególnie osobom takim jak ja, ktore nie wiedza jak poruszać sie w takich procedurach. Pan Wojciech bardzo jasno i w zrozumiały sposob przeprowadził mnie przez caly proces, który oczywiscie zakończył sie w 100% pomyślnie.
  26.07.2018r.

 123. Joanna i Łukasz pisze:

  Dzięki pomocy Pana Wojtka łatwo udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny na nasze mieszkanie. Proces ten na pewno nie był by tak łatwy, gdyby nie Pan Wojtek który zawsze pomagał i wszystko wyjaśniał. Pan Wojtek był bardzo dobrze zorientowany w tym co, gdzie i kiedy będzie trzeba załatwić oraz jakie złożyć dokumenty. Kontaktował się z bankami w naszym imieniu i sam był obecny przy podpisaniu naszej umowy kredytowej. Zawsze odpowiadał na zadane przez nas pytania. Konkretnie i solidnie doprowadził sprawę kredytu do końca. Bardzo serdecznie go polecamy!!!
  09.07.2018r.

 124. Martyna i Krzysztof Grzelak pisze:

  Drugi raz korzystaliśmy z usług Pana Wojciecha. Pamiętając poprzednią naszą współprace, bez cienia wątpliwości zgłosiłem się, do Pana Wojciecha przy nowej inwestycji. I kolejny raz jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej współpracy. Mimo niesprzyjającego okresu (długiego weekendu majowego) i napiętych terminów, z Panem Wojciechem udało się wszystkie formalności załatwić tak, aby uzyskać finansowanie w terminie. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromna wiedza. Szczerze polecam Pana Wojciecha.
  09.07.2018r.

 125. Dorota i Kamil Szyc pisze:

  Pan Wojciech jest profesjonalistą w swoim fachu. Przy każdej rozmowie można było zauważyć duże zaangażowanie, dużą wiedzę oraz doświadczenie. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny i dzięki pomocy Pana Wojciecha jesteśmy już po wszelkich formalnościach – wszystko zakończyło się sukcesem. Najlepszą rekomendacją może być fakt, że poleciliśmy usługi Pana Wojciecha znajomym. Serdecznie polecamy!
  04.07.2018r.

 126. Katarzyna i Marcin pisze:

  W kilku słowach o Panu Wojciechu: doświadczenie, profesjonalizm, wiedza praktyczna, specjalistyczna ale i ta życiowa, niezbędna do przejścia przez trudną ścieżkę kredytu hipotecznego. Polecamy serdecznie usługi Pana Wojciecha, w szczególności dlatego, że przy wybieraniu właściwej oferty kredytowej tak na prawdę nie sugeruje nam niczego, a pozwala a wręcz wymusza na nas decyzję samodzielną i przeanalizowanie wszystkiego, zrozumienie, doczytanie. Przy tym przy każdej najmniejszej wątpliwości, pytaniu nawet takim, które nam wydaje się „głupie”, spokojnie tłumaczy, wyjaśnia, tak by każdy mógł zrozumieć te skomplikowane finansowe pojęcia i wybrać najlepiej dla siebie przy danej opcji i aktualnych możliwościach finansowych. Bardzo Dziękujemy!
  26.06.2018r.

 127. Urszula Wereszczyńska pisze:

  Serdecznie polecam usługi Pana Kalusa. Charakteryzuje się On ogromną ilością doświadczenia, wiedzy, cierpliwości, a także zaangażowania. Pełen profesjonalizm. Odbył z nami nie jedno spotkanie, kilka czysto informacyjnych, abyśmy wiedzieli, od kiedy właściwie możemy zacząć ubiegać się o kredyt, jakie warunki musimy spełnić. Kontaktował się za nas z bankiem, rozjaśniał wszelkie wątpliwości, pilnował sprawy do samego końca. Nie sądziłam, że może być nam potrzebna pomoc eksperta kredytowego zanim nie zaczęliśmy się o kredyt ubiegać. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że bez Pana Kalusa nie udało by się nam zdobyć kredytu.
  23.06.2018r.

 128. Ewelina i Grzegorz Szulc pisze:

  Pan Wojciech cechuje się profesjonalizmem, cierpliwością oraz dużym zaangażowaniem w swoją pracę. Z łatwością rozwiązał wszystkie problemy na które napotkaliśmy w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Serdecznie polecamy.
  13.06.2018r.

 129. Nikola i Paweł pisze:

  Pan Wojciech pomógł Nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Obawialiśmy się, że przy mojej umowie na czas określony będzie to utrudnione, albo wręcz niemożliwe, natomiast Pan Wojciech nie widział przeciwwskazań. Przedstawił Nam oferty banków, które możemy brać po uwagę. Zdecydowaliśmy się na oferty dwóch banków, po czym dostaliśmy konkretne informację dotyczące wymagań formalnych. Podczas procedowania wniosków, wstępnych ofert zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i odpowiedzi na nurtujące nas pytania – rzeczowo i konkretnie. Serdecznie polecamy współpracę z Panem Wojciechem!
  25.05.2018r.

 130. Paweł pisze:

  Niesamowity profesjonalista. Ogromne zaangażowanie i poświęcenie sprawie. Wszelkie informacje od początku po samo zakończenie procesu przekazywane na bieżąco, a odpowiedzi na pytania przesyłane w niesłychanie krótkim czasie, również w godzinach późnowieczornych co wręcz wzbudzało zaskoczenie.

  Przygotowane zestawienia, objaśnienia, wyliczenia, wszelkie modyfikacje oraz nowe informacje udostępniane przez bank – od ręki.

  100% PROFESJONALISTA!
  17.05.2018r.

 131. Małgorzata Dudkiewicz pisze:

  Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami dotyczącymi Pana Wojciecha. Nie spotkałam się wcześniej z tak poważnym podejściem do sprawy, Pan Wojciech każdego klienta traktuje z ogromnym szacunkiem i stara się jego sprawę rozwiązać skutecznie szukając najlepszych rozwiązań. W dodatku bardzo wysoka kultura osobista połączona z poczuciem humoru i umiejętnością rozładowania atmosfery 🙂 Polecam współpracę z Panem Wojtkiem wszystkim poszukującym doradcy finansowego z prawdziwego zdarzenia!
  19.04.2018r.

 132. Arkadiusz Hnat pisze:

  Pan Wojciech jest doradcą, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Mając już doświadczenie we współpracy z innymi doradcami widzę różnicę w doświadczeniu oraz kompetencji.
  Kolejnym razem również skorzystam z jego usług.
  10.04.2018r.

 133. Agnieszka i Paweł Brożek pisze:

  Polecam z czystym sumieniem współpracę z Panem Wojciechem.
  Pełen profesjonalizm, niespotykana rzetelność, wysoka kultura osobista – doradztwo na najwyższym poziomie!
  Zawsze świetnie przygotowany do każdego spotkania, potrafił odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytanie (a pytań było mnóstwo ze względu na dość nietypową sytuację finansową nas wnioskodawców), wykazując się wręcz niebywałą cierpliwością!
  Niezliczona ilość scenariuszy kredytowych, które tworzyły się w trakcie długiego okresu oczekiwania na pozwolenie na budowę, spowodowały, że cierpliwość tą testowaliśmy do bólu…
  A Pan Wojciech, niestrudzenie wytrwały – prezentował i wyjaśniał, zawsze mając dla nas czas…
  Najdrobniejszy aspekt wyjaśniony do końca, najmniejsza wątpliwość rozwiana na dzień dobry.
  Życzę każdemu tak merytorycznego, sympatycznego i oddanego Opiekuna Finansowego!
  05.04.2018r.

 134. Jarek&kasia Drzewosz pisze:

  Gorąco polecamy usługi pana Wojtka. Zawsze przygotowany i w pełni profesjonalny doradca. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy bardzo i liczymy na dalszą współpracę.
  28.03.2018r.

 135. Piotr Popiolek pisze:

  To była prawdziwa przyjemność współpracować z Panem Wojciechem. Przeprowadził mnie praktycznie bezinwazyjnie przez proces kredytowy oraz służył swoją poradą i doświadczeniem przez cały okres kooperacji. Warta podkreślenia jest również łatwość wykładania tematów związanych z tematami finansowymi/kredytowymi/procesem kupna mieszkania. Wiedza Pana Wojciecha z tego zakresu jest imponująca. Godna uwagi jest również responsywność – odpowiada On na maile/telefony niemal natychmiast. Jeszcze w żadnej branży nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta.
  Szczerze zachęcam do współpracy z Panem Wojciechem!
  14.03.2018r.

 136. Magdalena i Dawid pisze:

  Gorąco polecamy usługi eksperckie Pana Wojciecha. Jest rzetelny i profesjonalny, odpowiada cierpliwie na całą serię pytań.. Potrafi pomóc nawet w przypadkach trudnych i wymagających. Nam pomógł przy zakupie mieszkania od syndyka. Gorąco polecamy współpracę z Panem Wojciechem Kalusem.
  06.03.2018r.

 137. Piotr Kaczmarek pisze:

  Kredyt gotówkowy
  Pan Wojciech zaprezentował mi w bardzo przejrzysty sposób oferty kilku banków z których mogłem wybrać najkożystniejszy, a następnie zajął się formalnościami związanymi z jego załatwieniem. Bardzo profesjonalny i pomocny. Polecam i pozdrawiam
  05.03.2018r.

 138. Łukasz & Justyna - Kredyt mieszkaniowy, rynek wtórny pisze:

  Bardzo polecamy współpracę z Panem Wojciechem we wszelkich kwestiach związanych z kredytami hipotecznymi!
  Zgłosiliśmy się do Pana Wojciecha jeszcze na długo przed znalezieniem mieszkania i już wtedy dostaliśmy zastrzyk pomocnych informacji i wyjaśnień, a nawet kontakt do zaprzyjaźnionego rzeczoznawcy (dzięki któremy byliśmy w stanie oszacować wartość nieruchomości w kontekście potencjalnego finansowania – jeszze przed złożeniem oferty na zakup).
  Zaraz po podpisaniu umowy przedwstępnej zgłosiliśmy się zatem do P. Wojtka, który kompleksowo przeprowadził nas przez cały proces od A – Z: od przejrzystego przedstawienia ofert, wytłumaczenia różnic między nimi (czasami mało zauważalnych a istotnych), po złożenie wniosków do 4 banków (tony papierów!), pełne zarządzenie komunikacją z bankami (dodatkowe pytania, dokumenty itp.), aż po finalne domknięcie umowy i wypłatę środków. Pan Wojtek był z nami nawet podczas podpisywania umowy – co przecież zwykle jest samą formalnością a tutaj mimo wszystko mogliśmy liczyć na wsparcie na ostatniej prostej.
  Bardzo polecam Pana Wojciecha jako sprawdzonego, doświadczonego, kompetentnego i uczciwego doradzcę, który monco angażuje się w to co robi i potrafi odpowiedzieć maile późną porą kiedy wszyscy zwykle już śpią 😉
  22.02.2018r.

 139. Michał Wiertlewski pisze:

  KREDYT NA ZAKUP I WYKOŃCZENIE DOMU.

  W 4 słowach: uczciwość, profesjonalizm, wiedza, rzetelność.

  Pan Wojtek, dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, szybko i sprawnie przeanalizował moją sytuację. Dzięki przejrzystej i jasnej komunikacji mogłem szybko dostarczyć potrzebne dokumenty, jednocześnie minimalizując moje zaangażowanie czasowe. Na każdym etapie otrzymywałem mailowo i telefonicznie szczegółowe informacje o postępach w analizie wniosków. Finalnie podpisałem umowę kredytową na dobrych dla mnie warunkach (a moja sytuacja nie była prosta i przyjemna). Podsumowując: brak koloryzowania i niespełnionych obietnic – tylko fakty, rzetelne i sprawdzone informacje oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie.
  22.02.2018r.

 140. Paweł Lehnert pisze:

  Dzięki pomocy Pana Wojciecha udało mi się otrzymać kredyt na zakup i remont mieszkania. Choć na początku kompletnie nie wiedziałem od czego zacząć. Pan Wojciech swoim profesjonalnym podejściem pomógł mi skompletować wymagane dokumenty, wytłumaczył wszystko dokładnie krok po kroku, podpowiadał i nakierowywał mnie przez cały okres naszej współpracy. Wiedza i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Współpraca z Panem Wojciechem to czysta przyjemność, gorąco polecam i dziękuje!
  16.02.2018r.

 141. Adam T. i Joanna L. pisze:

  Pan Wojciech pomógł nam otrzymać kredyt na takich warunkach, jakie nas intersowały w dość szybkim czasie.
  Nie mięliśmy zbyt wielkiego pojęcia o rynku nieruchomości i formalnościach związanych z otrzymaniem kredytu, ani o tym ile papierów trzeba przynieść/zanieść/podpisać.
  Dzięki panu Wojciechowi udało nam się skompletować wszystkie dokumenty wymagane przez bank i nie zaskoczyły nas dodatkowe wymagania, mogące spowodować wydłużenie terminu przyznania kredytu i naliczenie kar przez dewelopera.
  Dodatkowo pan Wojciech wytłumaczył nam całą terminologię związaną z kredytami hipotecznymi, strukturę oprocentowania i podzielił się z nami innymi informacjami, o których nie wiedzieliśmy.
  Możemy z czystym sumieniem polecić pana Wojciecha każdej osobie starającej się o kredyt, z tej współpracy każdy wyjdzie zadowolony.
  Adam i Joanna
  12.02.2018r.

 142. Wojciech Wołk-Łaniewski | Agata Owczarek pisze:

  Mimo wielkich starań, nadziei jaką okładali nas od lewej i prawej konsultanci, z którymi wcześniej współpracowaliśmy, kilkukrotnie otrzymaliśmy odmowne, końcowe decyzje kredytowe. Zdawało się, że dokumenty potrzebne do złożenia wniosku nic do sprawy nie wnoszą, a wręcz przeciwnie, im więcej dokumentów załatwialiśmy tym więcej było niejasności. Wieczny martwy punkt i naciąganie naszej cierpliwości. Sprawa ciągnęła się przeszło 2 miesiące, zdążyliśmy więc naprawdę zjeść sobie nerwy.
  Pech chciał, że do Pana Wojciecha trafiliśmy tak późno, i gdyby nie ta felerna decyzja myślę, że dawno otrzymalibyśmy już kredyt.
  Pan Wojciech to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Z Panem Wojciechem sprawy załatwia się sprawnie i szybko a przede wszystkim, Pan Wojciech nie owija w bawełnę ! Pana Wojciecha polecamy szczerze i całego serca wszystkim, którzy na to zasługują bo naprawdę jakość usług jaką Pan Wojciech obdarza swoich klientów jest nieoceniona. Pan Wojciech to rzetelna instytucja 🙂
  29.01.2018r.

 143. K. i I. Androniuk pisze:

  Bardzo, bardzo gorąco POLECAM!
  Pan Wojciech zawsze udziela szczegółowych wyjaśnień i przygotowuje na różne możliwości i warianty. .
  Tłumaczył mi jasno i cierpliwie każde zagadnienie, z którym miałam problem. Przy podpisaniu kredytu był z nami cały czas analizując umowę i tłumacząc mniej zrozumiałe treści.
  Bardzo dziękujemy Panu Wojciechu i z ręką na sercu gorąco polecamy!
  25.01.2018r.

 144. Anna Orda - kredyt na zakup domu w budowie pisze:

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Wojciecha, każdemu, kto stara się o kredyt hipoteczny. Udało mu się znaleźć dogodne warunki kredytu hipotecznego na zakup domu, zwłaszcza że potrzebowałam relatywnie wysokiego kredytu biorąc go bez współkredytobiorcy. Zawsze służy pomocą i doradza na każdym etapie, nawet w kwestiach nie dotyczących bezpośrednio kredytu. Pan Wojciech jest osobą, która może poszczycić się sporą wiedzą nie tylko na temat kredytów, ale także procesu budowlanego, informuje na bieżąco o szczegółach transakcji, na bieżąco wyjaśnia wszelkie wątpliwości. O niezbędnych dokumentach byłam informowana wystarczająco wcześnie, aby nie zablokować procesu przyznawania kredytu.
  20.01.2018r.

 145. Agnieszka Adamska - kredyt na zakup domu pisze:

  Pana Wojtka mogę polecić z całkowicie czystym sumieniem. Rzetelność, niesamowita dbałość o szczegóły, cierpliwe tłumaczenie bardziej (lub mniej) zawiłych kwestii, stały kontakt – wszystkie informacje otrzymywałam na bieżąco. Dzięki pomocy pana Wojtka udało się podpisać atrakcyjną ofertę o kredyt hipoteczny. Wszelkie kwestie kredytowe będę w przyszłości już tylko z panem Wojtkiem załatwiać. Dziękuję!
  20.12.2017r.

 146. Justyna Szczygieł i Bartłomiej Ordowski - kredyt hipoteczny pisze:

  Polecamy usługi Pana Wojciecha każdemu kto potrzebuje fachowego doradztwa w sprawach finansowych. Wiedza, fachowość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły to cechy Pana Wojciecha. Żadne pytanie nie było pozostawione bez odpowiedzi,niezależnie od pory dnia czy tygodnia. Dodatkowo obecność przy podpisywaniu umowy kredytowej dodaje pewności przy składaniu tych ,jakże ważnych podpisów. Dziękujemy Panie Wojciechu!
  12.12.2017r.

 147. Michał i Danuta Nowiccy - zakup działki budowlanej pisze:

  Pan Wojciech pomagał nam już drugi raz uzyskać kredyt hipoteczny – tym razem na zakup działki. Gdy „pojawił” się temat zakupu ziemi nie mieliśmy wątpliwości do kogo się zwrócić, aby przeprowadzić całą procedurę. Jak zawsze bardzo pomocny, profesjonalny i rzeczowy, nawet jeśli przypadek jest nietypowy. Do końca czuwa, aby sprawa zakończyła się pomyślnie. Szczerze polecamy!
  10.12.2017r.

 148. Radosław Zbierski pisze:

  Próbowałem uzyskać kredyt na zakup domu po przez pośrednika finansowego współpracującego ze znanym biurem nieruchomości. Ciągnęło się to przez prawie dwa miesiące. Stos papierów przygotowany do każdego z banków i na koniec wszędzie odmowa. Na szczęście z polecenie trafiłem do Pana Wojtka. Na wstępnym spotkaniu omówiliśmy sytuację, dostałem listę dokumentów do przygotowania i po dwóch tygodniach spotkaliśmy się tym razem już w banku. Złożyliśmy razem wszystkie papiery i po paru dniach podpisałem umowę kredytową. Da się.
  Bez zawahania polecam usługi Pana Wojciecha.
  22.11.2017r.

 149. Aleksandra i Patryk Aszkiełowiczowie - kredyt hipoteczny pisze:

  Szczerze polecamy pana Wojciecha jako doradcę kredytowego. Jest osobą rzetelną i bardzo, bardzo kompetentną. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, wyjaśniając krok po kroku całą procedurę ubiegania się o kredyt hipoteczny. Towarzyszył w trudnych sytuacjach i negocjacjach z bankiem przy wątpliwościach dotyczących zatrudnienia na umowy-zlecenie. Był niemalże na każde zawołanie, pozostając w kontakcie mailowym i telefonicznym. Jest niezwykle skuteczny!!! Staranie się o kredyt hipoteczny i kupno domu ze wsparciem takich osób jak pan Wojciech to była prawdziwa przyjemność. Nie musieliśmy się martwić, że coś zostanie niedopilnowane. Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani w bardzo profesjonalny sposób. Z całym przekonaniem polecamy Go, mając pewność, że jest najprawdopodobniej najlepszym doradcą kredytowym na świecie 🙂
  13.11.2017r.

 150. Monika i Piotr Basta - kredyt hipoteczny pisze:

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Na prawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą, a bankiem. Pan Wojtek robi dużo, dużo więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca.. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie.. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki Panu Wojciechowi otrzymaliśmy kredyt hipoteczny, który jest obecnie w toku uruchamiania, a pan Wojtek dalej czuwa i jest zainteresowany końcem realizacji. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z kontaktu z Panem Wojtkiem, jego pracą, doradztwem, zaangażowaniem i poświęceniem dla klienta.
  Panie Wojtku, bardzo dziękujemy za całokształt naszych kontaktów, działań i postępów.
  Wszystkim serdecznie polecam Pana Wojtka jako doradcę finansowego !!

  Monika i Piotr Basta 18.10.2017 r.

 151. Iwona Bogacz - kredyt hipoteczny pisze:

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Wojciechem, który pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny. Od początku byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym oraz mailowym, Pan Wojciech odpowiadał na wszystkie moje pytania praktycznie o każdej porze. Załatwianie formalności kredytowych z bankami odbyło się bardzo sprawnie, byłam na bieżąco informowana o wymaganych dodatkowo dokumentach oraz o moim postępowaniu kredytowym. Nie musiałam się także niczym martwić podczas podpisywania umowy kredytowej, gdyż Pan Wojciech czuwał nad jej przebiegiem.
  Chciałabym szczerze polecić tak rzetelnego i profesjonalnego doradcę, lepiej nie można trafić.
  Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!
  15.09.2017r.

 152. Anetta i Jarosław Kaciuba pisze:

  Korzystaliśmy z pomocy pana Wojtka przy zakupie naszego pierwszego domu 12 lat temu. Zawirowania na rynkach finansowych ostatniego 10-lecia potwierdziły jak słusznego wyboru kredytu hipotecznego dokonaliśmy. Naszym oczywistym wyborem na doradcę kredytowego w roku 2017 był człowiek który zdobył nasze pełne zaufanie przy wyborze najlepszej oferty sprzed lat. Rzetelność, cierpliwość przy tłumaczeniu zawiłości poszczególnych ofert oraz olbrzymie doświadczenie zdobywane przez lata pracy. Nie pozostawił naszych szczegółowych pytań bez rzeczowej odpowiedzi. Znakomita zdolność komunikacji i wyjaśniania niuansów między ofertami poszczególnych banków. Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Dziękujemy za pomoc i polecamy wszystkim poszukującym doradcy, któremu można zaufać.
  14.09.2017r.

 153. Ewelina i Przemysław Gładysz pisze:

  Dziękujemy. To słowo, które wyraża naszą opinię na temat współpracy z panem Wojtkiem. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Wojtek to przesympatyczny człowiek, który ma dużą wiedzę, jest profesjonalistą, na wszystkie nasze pytanie i wątpliwości zawsze udzielał rzeczowych i konkretnych odpowiedzi. Kontakt do pana Wojtka otrzymaliśmy od naszych znajomych i sami już kilkakrotnie polecaliśmy jego osobę. Panie Wojtku, jeszcze raz dziękujemy!
  16.08.2017r.

 154. Wiktor i Agata - kredyt hipoteczny pisze:

  Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojciecha. Współpraca podczas zakupu domu układała się doskonale. Pan Wojciech wspierał nas na każdym etapie i był do naszej dyspozycji w dowolnym momencie. Rzetelnie odpowiadał na każde pytanie z naszej strony a poszczególne oferty prezentował w sposób przejrzysty i zrozumiały wykazując przy tym dużą wiedzę merytoryczną oraz olbrzymie doświadczenie, które niewątpliwie posiada. Pan Wojciech monitorował proces na każdym etapie oraz informował na bieżąco o wszystkich zmianach i terminach. Jednym słowem – pełen profesjonalizm. Współpraca z Panem Wojciechem to sama przyjemność.
  10.08.2017r.

 155. Wojciech Hawrot - kredyt hipoteczny pisze:

  1. Rzetelna wiedza i cierpliwość, brak pytań bez odpowiedzi.
  2. Znakomity kontakt telefoniczny i mailowy, szybkie odpowiedzi nawet w godzinach, w których się tego nie spodziewałem.
  3. Miła atmosfera i rozmowa.
  4. Pomimo niestandardowej sytuacji nieruchomości, kredyt uzyskany w oczekiwanej wysokości bez problemów.
  Podsumowując, polecam Pana Wojciecha każdemu szukającemu doradcy kredytowego.
  10.07.2017r.

 156. Monika Pruchniak pisze:

  Osobom szukającym rzetelnego doradcy kredytowego gorąco polecam Pana Wojciecha. Pan Wojciech jest rzetelny i do tego skuteczny. Umiał wyjaśnić wszelkie wątpliwości pracowników banków (wnioski trafiły do 3 banków), nie dał się zbyć i nie pozostawiał zastrzeżeń banku bez odpowiedzi. Dzięki temu udało mi się skonsolidować zobowiązania w banku, w którym bezpośrednio sama ubiegałam się o kredyt konsolidacyjny kilka miesięcy wcześniej bez skutku. Moja sytuacja była dość skomplikowana po pierwsze ze względu na ilość i wielkość zobowiązań, po drugie z powodu źródła dochodu – działalności gospodarczej z uwzględnieniem amortyzacji związanej z wynajmem. Pan Wojciech wiedział, jak się do tego zabrać. I za to bardzo dziękuję, bo teraz mam otwartą drogę do budowania mojej zdolności kredytowej.
  01.07.2017r.

 157. Michał M. - kredyt hipoteczny pisze:

  Z czystym sumieniem polecam Pana Wojciecha we wszelkich kwestiach związanych z formalnościami kredytowymi. Miałem przyjemność korzystać z jego usług gdy potrzebny był mi kredyt hipoteczny na zakup i wykończenie nieruchomości. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że trafiłem na właściwą osobę. Na każdym etapie Pan Wojciech bardzo rzetelnie podchodził do każdej kwestii, cały czas informował również o każdym kroku banku, nie było sytuacji abym pozostawał „w niewiedzy”. Dodam jeszcze, że moja sprawa wcale nie była taka prosta – kilka źródeł dochodu (umowa o pracę, działalność gospodarcza i jeszcze renta rodzinna) a mimo to Pan Wojciech podołał zadaniu i walczył jak lew aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
  20.06.2017r.

 158. Piotr Rodak - kredyt hipoteczny pisze:

  Najkrócej ? – perfekcjonizm w każdym calu.
  Wiedza, kultura osobista, profesjonalizm, rzetelność, umiejętność przełożenia najbardziej zawiłych sformułowań finansowych na prosty , zrozumiały język dla każdego, cierpliwość, opieka nad klientem od A-Z dająca poczucie pełnego bezpieczeństwa nad tym co się podpisuje. Wszystko na najwyższym poziomie. Życzę sobie i wszystkim osobom abyśmy na swoich drogach życiowych spotykali tylko takich ludzi. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
  Panie Wojciechu dziękuję.
  10.06.2017r.

 159. Marika Durczewska pisze:

  Jestem ogromnie zadowolona z wysokiej jakości usługi świadczonej przez Pana Wojtka. Cechuje Go rzetelność, fachowość oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Polecam każdemu, kto nie ma czasu na bieganie od banku do banku w szukaniu atrakcyjnego kredytu.
  31.05.2017r.

 160. Sergii pisze:

  Mam 5 słów do opisania Pana Wojciecha: merytoryczny, rzetelny, cierpliwy, pomocny i sympatyczny. Profesjonalne podejście. Szybki odpowiedzi i pomoc w nietypowych sytuacjach kredytowych. Ze względu tego ze polski język nie jest moim ojczystym językiem miałem czasami problem z rozumieniem dokumentów czy warunków kredytu, ale Pan Wojciech zawsze starał się jak najdokładniejsze wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolony z jego usług i polecam go swoim znajomym.
  26.05.2017r.

 161. Marta Kabacińska i Bartosz Kuropatwiński – kredyt budowlano-hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem to czysta przyjemność. Nawiązaliśmy kontakt już dawno temu i gdy przyszedł moment zakupu mieszkania to wybór był oczywisty. Pan Wojciech to pełen profesjonalizmu doradca i bardzo sympatyczny człowiek. Wszelkie formalności były załatwiane rzetelnie i terminowo. Odpowiada na każde pytanie, tłumaczy wszelkie wątpliwości i podpowiada najlepsze rozwiązania tak, że w momencie podpisywania umowy kredytowej nie ma się żadnych obaw. Bardzo dba o komunikację z klientem i przypomina o niezałatwionych kwestiach. Na nasze pytania i wiadomości odpowiadał nawet poza godzinami pracy. Cały proces załatwiania kredytu poszedł sprawnie i bezproblemowo. Szczerze polecamy i raz jeszcze dziękujemy za udaną współpracę!
  17.05.2017r.

 162. Rafał Rapiński - kredyt hipoteczny pisze:

  Polecam wszystkim niezdecydowanym współpracę z Panem Wojciechem.
  Szukałem kogoś kto pomoże mi przejść przez cały proces załatwiania kredytu hipotecznego, ponieważ w ogóle się na tym nie znałem, i wtedy kolega z pracy polecił mi Pana Wojciecha. Człowiek profesjonalny z dużą wiedzą i pokładami cierpliwości, który odpowiadał na całą nawałnicę moich pytań i pomógł przejść bezboleśnie przez cały proces kredytowy. Zajmował się właściwie całą robotą papierkową, przez co nie musiałem jeździć sam do różnych banków i rozmawiać z każdym z osobna, co już samo w sobie było dla mnie oszczędnością czasu i nerwów. Nadzorował i wspomagał proces kompletowania dokumentów, a także pilnował wszystkich terminów. Informował zawsze i szczegółowo o postępach prac, co dawało poczucie bezpieczeństwa. Był nawet obecny przy podpisywaniu umowy kredytowej, upewniając się, że podpisuję to co powinienem. Myślałem, że po tym nasza współpraca się zakończyła, ale Pan Wojciech i tak napisał do mnie przed uruchomieniem kredytu przypominając o terminach :).
  Zawsze skory do pomocy – zdarzyło się nawet, że po mojej prośbie sam telefonował do dewelopera. Kontakt bezproblemowy praktycznie każdy telefon był odbierany, nawet poza godzinami pracy. Oprócz tego jest po prostu sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.
  Jaszcze raz polecam.
  15.05.2017r.

 163. Emil Stupiec pisze:

  Miałem przyjemność skorzystać z usług pana Wojciecha w ramach zakupu domu od dewelopera i w związku z tym podjęciu kredytu hipotecznego. Współpraca z Panem Wojciechem, moim zdaniem, przebiegała wręcz wzorowo na całym etapie współpracy. Pan Wojciech był bardzo pomocny nie tylko w kwestiach związanych bezpośrednio z podjęciem kredytu hipotecznego, ale rozwiązał pozytywnie liczne kwestie dotyczące procesu zakupu nieruchomości. Na maile i telefony odpowiadał bardzo szybko oraz dbał o komunikację ze mną. Bardzo profesjonalna i sprawna obsługa klienta oraz przeprowadzenie procesu uruchomienia kredytu. Bardzo polecam.
  09.05.2017r.

 164. Agnieszka i Aleksander Samek pisze:

  Osoba z polecenia godna polecenia. Od początku współpracy Pan Wojciech z najwyższą starannością dbał o to, aby procedura poszukiwania optymalnego rozwiązania kredytowego przebiegała bez najmniejszych problemów. Również później, po wytypowaniu banku dbał o nasz komfort uczestnicząc w spotkaniach z pracownikiem banku.
  Podsumowując: współpraca z Panem Wojciechem sprawiła, że czuliśmy się profesjonalnie obsłużeni przez wysokiej klasy specjalistę.
  13.04.2017r.

 165. Anna i Michał Belka - kredyt hipoteczny pisze:

  Polecamy współpracę z Panem Wojciechem, ponieważ jest człowiekiem doskonale przygotowanym merytorycznie, rzetelnym, bardzo pomocnym i cierpliwym. Jako osoby, które nie miały wcześniej styczności z całą procedurą kredytu hipotecznego zostaliśmy przeprowadzeni przez wszystkie etapy po mistrzowsku. Wystarczyły w sumie dwie wizyty w biurze aby po 2ch tygodniach mieć pozytywną decyzję banku w naszej sprawie. Pan Wojciech informuje mailowo lub telefonicznie o każdym ruchu banku i swoim w sprawie, którą się zajmuje. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.
  22.02.2017r.

 166. Gabriel Calderon - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek starannie i efektywnie przeprowadził mnie przez wszystkie formalności związane z ubieganiem się o kredyt hipoteczny, pomagając mi w ten sposób zrealizować marzenie o kupnie własnego mieszkania. Na samym początku dokładnie wyjaśnił czego mogę się spodziewać podczas procesu kredytowego. W sposób szczery i realistyczny wyjaśnił wszystkie szczegóły, zachowując jednocześnie swój optymizm. Był bardzo uprzejmy i wykazał dużo zainteresowania pracując nad moją sprawą i z całą pewnością mogę Go polecić każdemu kto chce zrealizować swoje marzenie o własnym domu.
  16.02.2017r.

 167. Patrycja G. kredyt hipoteczny pisze:

  Do Pana Wojciech otrzymałam rekomendację od znajomego, dziś już wiem, dlaczego mój znajomy tak zachwalał współpracę. Pan Wojciech pomagał mi przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, zupełnie się na tym nie znałam, dlatego szukałam Doradcy, który w pełni mnie wesprze. Pan Wojciech jest profesjonalistą w każdym calu, już od pierwszego spotkania wiedziałam, że to dobry wybór. Rozmowy o finansach (wiadomo, że nie są komfortowe), jednak w trakcie wywiadu czułam się bardzo swobodnie. Wszystkie szczegóły związane z kredytem zostały mi przedstawione w zrozumiały dla mnie sposób. Na każdym etapie byliśmy w stałym kontakcie, zawsze mogłam liczyć na pomoc. Jeżeli szukacie Doradcy, któremu możecie w pełni zaufać, to polecam Pana Wojciecha. Współpraca z nim to czysta przyjemność.
  16.02.2017r.

 168. Bartosz S. - kredyt hipoteczny pisze:

  Korzystaliśmy z usług Pana Wojtka w związku z kupnem pierwszego mieszkania. Przedstawił nam ofertę wszystkich banków wraz ze szczegółami dotyczącymi każdego z wybranych kredytów. Pan Wojtek przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, na bieżąco informując o jego przebiegu. Wskazał które dokumenty będą niezbędne dla poszczególnych banków. Po złożeniu kompletnego wniosku – kredyt otrzymaliśmy bardzo sprawnie. Serdecznie polecam.
  13.02.2017r.

 169. Aleksandra T. i Dawid B. pisze:

  Trafiliśmy do Pana Wojtka z polecenia, teraz my polecamy Go wszystkim, którzy chcą skorzystać z usług doradcy. Pełna rzetelność i profesjonalizm. Polecamy wszystkim, którzy chcą szybko i bezproblemowo uzyskać kredyt na budowę domu. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.
  31.01.2017r.

 170. Magdalena Z. - kredyt hipoteczny z MDM pisze:

  Z Panem Wojciechem nawiązałam współpracę, gdy mój poprzedni doradca kredytowy przestał się ze mną kontaktować – na krótko przed terminem złożenia wniosków kredytowych. Pan Wojciech wykazał się 100% profesjonalizmem, pomógł załatwić wszelkie formalności w ekspresowym tempie i dzięki temu udało się zdążyć ze wszystkim na czas. W 100% godny polecenia.
  19.01.2017r.

 171. Justyna Kosowska i Maciej Węglowski pisze:

  Pan Wojciech jest doradcą jak najbardziej godnym polecenia. Zawsze służył radą i potrafił rozwiać wszelkie nasze wątpliwości oraz odpowiedzieć na każde pytanie. Polecamy.
  09.12.2016r.

 172. Łukasz Iwaniuk - kredyt na zakup nieruchomości pisze:

  W pełni profesjonalne podejście, rozległe kontakty i kompleksowa pomoc w kredycie. Duża znajomość przepisów i sposobów na otrzymanie kredytu. Godny polecenia w 100% a nawet w 200% doradca finansowy Wojciech Kalus!
  16.11.2016r.

 173. Karolina Oleksik - kredyt gotówkowy pisze:

  Pan Wojciech to bardzo pomocny i rzeczowy człowiek, kredyt gotówkowy dostałam bez żadnych problemów. Od pierwszego spotkania wzbudził moje zaufanie, ja zresztą u znajomych, którzy mi go polecili.
  15.11.2016r.

 174. Marek Eisler - kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Pan Wojtek już drugi raz wspomagał mnie przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Tak jak za pierwszym razem złożenie wniosku odbyło się bez jakichkolwiek kłopotów. Nie było konieczności wielu wizyt, donoszenia kolejnych dokumentów – wszystko załatwiliśmy za jednym podejściem, gdyż wiadomo było z góry co jest potrzebne.
  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Wojtka tak już to czyniłem wśród moich znajomych, którzy także korzystali z jego pomocy.
  03.11.2016r.

 175. Artur Nogaj - pożyczka hipoteczna-konsolidacja. pisze:

  Kontakt do Pana Wojtka dostałem od zadowolonych znajomych. Ja także dołączam do tego grona 🙂
  Cala procedura uzyskania kredytu wytłumaczona bardzo jasno i klarownie, nie ma pytań bez odpowiedzi, dodatkowo przy tego rodzaju usługach można spodziewać się wielu formalności – i to zostało ograniczone do niezbędnego minimum. Współpracę z panem Wojtkiem mogę polecić każdemu kto planuje zakup nieruchomości!
  10.10.2016r.

 176. Jan Choczaj - kredyt na zakup domu pisze:

  Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Dzięki Panu Wojciechowi udało się sfinalizować zakup wymarzonego domu, otrzymaliśmy w błyskawicznym tempie kredyt na warunkach jakie zaplanowaliśmy. Całość została przeprowadzona od początku do końca. Nie martwiliśmy się nadmiarem formalności, niejasnościami czy ryzykiem. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, a formalności załatwione. Tak powinno wyglądać profesjonalne doradztwo w miłej atmosferze. Jedyne co mogę powiedzieć to z czystym sumieniem: serdecznie polecam!
  30.08.2016r.

 177. Kamil Drela - kredyt hipoteczny pisze:

  Już w trakcie szukania nieruchomości na pierwsze wymarzone mieszkanie pojawiały się nie jasności i pewne pytania na które w sieci nie można było otrzymać jasnej i zrozumiałej odpowiedzi (udziały procentowe itp itd) wtedy przypomniałem sobie że mój brat przy zakupie nieruchomości korzystał z usług doradcy z których był naprawdę zadowolonych. Po rozmowie z bratem otrzymałem kontakt do Pana Wojtka i kolejna pozytywna rekomendacje na jego temat brzmiącą: „Dzwoń i nawet się nie zastanawiaj. Pan Wojtek Ci to ogarnie bez problemu”. I tak też się właśnie stało. Dzięki Panu Wojtkowi jestem szczęśliwym właścicielem mieszkania. Co do samej osoby Pana Wojtka to cóż dużo by pisać ale jest to po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Profesjonalny kompetentny zaangażowany rzetelny oraz sumienny. Na dodatek bardzo serdeczny i otwarty człowiek. Na wszystkie pytania nawet te najdziwniejsze lub te oczywiste dla niego odpowiada spokojnie tłumacząc wszystkie możliwe niejasności. Podsumowując gorąco polecam i zachęcam wszystkich którzy błądzą niczym dziecko we mgle w śród wniosków przepisów aneksów ustaw do współpracy z Panem Wojtkiem – osobą która przeprowadzi Was przez to wszystko szybko profesjonalnie i z gwarancją satysfakcji.
  23.08.2016r.

 178. Sylwia i Marek Maciąg pisze:

  Usługi Pana Wojciecha poleciła nam koleżanka z pracy i równocześnie wcześniejsza jego klientka. Określiła jego usługi jako szybkie, profesjonalne, bez żadnych ukrytych haczyków i niedomówień.
  Z satysfakcją potwierdzamy, że wszystkie powyższe opinie się potwierdziły. Pomoc i usługi Pana Wojciecha w zakresie naszego kredytu hipotecznego są na najwyższym poziomie. Pan Wojciech jest profesjonalistą w każdym calu, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwi, że oszczędził nam stresu i czasu, który musielibyśmy poświęcić na znalezienie najlepszej oferty na rynku.
  Polecamy doradztwo i pośrednictwo Pana Wojciecha, my na pewno skorzystamy ponownie 🙂
  22.07.2016r.

 179. Mateusz H. - kredyt hipoteczny pisze:

  Na Pana Wojtka trafiłem z polecenia kolegi, który bardzo pozytywnie wypowiadał się o ich współpracy. Do tej pory miałem negatywne opinie na temat doradców finansowych, którzy zamiast doradzać, starali się wcisnąć mi na siłę produkt, z którego mieli prowizję. Po spotkaniu z panem Wojtkiem wiem, że można spotkać rzetelnego doradcę finansowego, który zna się na produktach i potrafi doradzić. Pan Wojtek odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości oraz przedstawił wszystkie istotne plusy i minusy konkretnych banków. Mimo, że kwota kredytu hipotecznego nie była w moim przypadku wysoka, a co za tym idzie prowizją pana Wojtka pewnie też nie, pan Wojtek pomógł mi z wszystkimi formalnościami, wypełnił potrzebne dokumenty a nawet był ze mną w banku przy podpisaniu umowy.
  10.07.2016r.

 180. Monika Ossowska, Stanisław Żyrek - kredyt hipoteczny pisze:

  Bardzo polecamy współpracę z Panem Wojciechem. Jest nieoceniony w wyjasnianiu bankowych zawiłości laikom takim jak my. Na wszystkie pytania odpowiadał cierpliwie, tłumacząc nam wszystko nawet po kilka razy. Nigdy nie pozostawiał żadnych niedomówień, niejasnych sytuacji i nas w stanie niewiedzy. Kontakt z nim jest szybki, informuje o każdym nawet najdrobniejszym postępie sprawy, co daje człowiekowi pewność, że jest we właściwych rękach. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem i jestem pod wrażeniem! Osobę pana Wojtka poleciła nam nasza znajoma Agata, która reklamowała go jako naprawdę rzeczowego, konkretnego i rzetelnego specjalistę, o dużej wiedzy i bardzo dobrym podejściu do klientów, zwłaszcza takich jak my, którzy mają umowę o dzieło, czy na czas określony, a którzy często myslą, że przekreśla to ich szansę na kredyt hipoteczny. Z Panem Wojtkiem kompletowanie wymaganych dokumentów, czy przejście przez cały proces kredytowy, włącznie z obecnością podczas podpisywania umowy kredytowej było naprawdę bezstresowe. Pan Wojtek oprócz tego, że jest kompetentny i ma ogromną wiedzę jest bardzo sympatycznym, otwartym człowiekiem. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów dlatego każdemu polecimy współpracę z nim!
  23.06.2016r.

 181. Tomasz Wójtowicz - kredyt hipoteczny pisze:

  Bardzo profesjonalny i kompetentny doradca, godny polecenia. Wszystko załatwione od a do z.
  14.06.2016r.

 182. Marta i Paweł D. - kredyt hipoteczny pisze:

  Serdecznie polecam współpracę z Panem Wojtkiem. Był dla nas nieocenioną pomocą w wyjaśnianiu wszystkich zawiłości związanych z kredytem, pomógł w kompletowaniu dokumentów jak i w korespondencji z przedstawicielami banku. Jesteśmy pod wrażeniem skrupulatności i profesjonalizmu. Nie zostaliśmy z ani jednym pytaniem bez odpowiedzi, byliśmy informowani na bieżąco o postępie w procesowaniu wniosków. Dzięki współpracy z Panem Wojtkiem zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów i mamy pewność, że wybraliśmy najlepszą ofertę kredytową. Serdecznie polecamy.
  14.06.2016r.

 183. M&M Michałowscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech jest doradcą kompetentnym ,rzetelnym i sumiennym. Dzięki jego kreatywności mój wniosek kredytowy został rozpatrzony pozytywnie i mogę się cieszyć z własnego mieszkania. Gorąco polecam
  16.05.2016r.

 184. Grzegorz Dolot - konsolidacja - kredyt gotówkowy pisze:

  Pana Wojciecha polecili nam moja siostra z mężem. Pisać mogę o nim tylko bardzo dobrze. Kulturalny i mądry, profesjonalista w tym co robi, a jednocześnie człowiek „na luzie” (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu). Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
  15.04.2016r.

 185. Marcin Benka - kredyt hipoteczny pisze:

  Jestem pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu Pana Wojtka. Rewelacyjny kontakt, nie bylo pytania bez odpowiedzi nawet na tematy wykraczajace poza kredyty hipoteczne. Natychmiastowe informacje przez telefon i e-mail. Wzorowa organizacja i przekazywanie informacji. Wszystko zalatwione terminowo, bez zadnych problemow. Wszystko w milej, humorystycznej atmosferze.

  Pelen profesjonalizm, szczerze polecam i ciesze sie, ze z moim kredytem trafilem pod opieke do Pana Wojtka.
  11.04.2016r.

 186. Piotr Łambucki - kredyt hipoteczny pisze:

  Kilka razy miałem okazję do spotkania się z osobami zajmującymi się kredytami, finansami, ubezpieczeniami. I zawsze było jakieś „ale”. Dlatego przed pierwszym spotkaniem z Panem Wojtkiem byłem pełen obaw. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Podejście Pana Wojtka do sprawy jest profesjonalne. Nie było pytania, na które nie uzyskałem odpowiedzi. Odpowiedzi, co najważniejsze, trafnej. Z czystym sumieniem polecam współpracę z panem Wojtkiem. Panie Wojtku – gratuluję podejścia do innych ludzi oraz ich spraw i problemów!!! Nawet trochę zazdroszczę takiej postawy, ja nie mam tyle cierpliwości 🙂
  21.01.2016r.

 187. Agata Grymuza - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego świetnym człowiekiem! Mimo bardzo skomplikowanej sytuacji zawodowo-finansowej w której się znajdowałam, Pan Wojtek z pełną kreatywnoscią i zaangażowaniem rozwiązywał wszelkie problemy pojawiające się na horyzoncie i poprowadził sprawę pomyślnego uzyskania kredytu hipotecznego od początku do końca- i to na świetnych warunkach. Tak rzetelnego specjalisty ze świecą szukać, bardzo rzeczowy, konkretny człowiek z niesamowitą wiedzą i bardzo indywidualnym podejściem do klienta. Jako osoba dla której „papierki” to czarna magia mogę powiedzieć, że Pan Wojtek jest mistrzem świata w rozjaśnianiu zawiłych meandrów formalności nawet takiemu laikowi jak ja i z niesamowitą cierpliwością tłumaczył mi wszystko krok po kroku- bardzo jasno i przejrzyście! Co jest bardzo istotne – kontakt z Panem Wojtkiem jest świetny, zawsze dostępny pod telefonem, odpowiadający na maile błyskawicznie, nigdy nie było żadnego problemu ze spotkaniem- rewelacja. No i bardzo miłym dodatkiem do tego wszystkiego jest fakt, że jest otwartym, przyjaznym człowiekiem, ze świetnym poczuciem humoru z którym każde spotkanie to przyjemność!
  18.01.2016r.

 188. Mateusz Blecki - kredyt hipoteczny MdM pisze:

  Czlowiek z polecenia do POLECENIA! Wszystko sprawnie i rzetelnie. Kompetentny człowiek, wie co i jak ! Gorąco POLECAM.!
  07.01.2016r.

 189. Agnieszka Morawska pisze:

  Będąc osobą debiutującą w staraniu się o kredyt hipoteczny Pan Wojciech służył mi zawsze pomocą i wyjaśnieniem. Tłumaczył cierpliwie wszystkie zagadnienia. Na moją prośbę przygotował krok po kroku przebieg procesu kredytowego. Tworzył liczne symulacje finansowe w różnych bankach i wyjaśniał ryzyko kredytowe z tym związane. Dzięki temu miałam poczucie, że oferta którą wybieram jest najlepsza. Pan Wojciech całkowicie zajął się kompletowaniem dokumentów zarówno ze strony dewelopera jak i banku. Analizował daty płatności i kwestie finansowe tak aby na pewno nie było żadnych opóźnień przy uruchomieniu kredytu. Pan Wojciech towarzyszył mi również przy podpisaniu finalnej umowy kredytowej. Jego doświadczenie w tym temacie pozwoliło jeszcze na zadanie kilku ważnych pytań do umowy, które pozwolą mi uniknąć błędów już po uruchomieniu kredytu. Cały proces kredytowy przebiegł bardzo szybko i sprawnie, a to dzięki jego wyśmienitych zdolnościach organizacyjnych, doświadczeniu, znajomości zagadnień finansowych, cierpliwości i chęci do współpracy. Z czystym sumieniem polecam współpracę z panem Wojciechem, który jest opiekunem i doradcą finansowym z prawdziwego zdarzenia.
  26.12.2105r.

 190. Marta Kobierna - kredyt hipoteczny pisze:

  Doskonałe przygotowanie merytoryczne, pełen profesjonalizm, dostosowanie do potrzeb klienta, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania – każdemu życzę takiego doradcy jak Pan Wojciech. Cieszę się, że miałam okazję współpracować z tak zaangażowanym doradcą. Serdecznie polecam.
  21.12.2015r.

 191. Piotr i Magdalena - dokończenie budowy domu pisze:

  Pan Wojciech Kalus jest profesjonalistą w każdym calu, zawsze przygotowany do rozmowy i nie ma dla niego pytań bez odpowiedzi. Dokładny i rzetelny. Z czystym sumieniem możemy go polecić.
  20.12.2015r.

 192. Rafał Ratajczak - kredyt gotówkowy pisze:

  Dzięki Panu Wojtkowi szybko i sprawnie otrzymałem kredyt gotówkowy, na pewno polecę niejednemu znajomemu.
  16.12.2015r.

 193. Katarzyna Rzeznik - kredyt hipoteczny pisze:

  Trafiłam do Pana Wojciecha z polecenia i nie żałuję, ponieważ dzisiaj mogę cieszyć się własnym mieszkanie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Dbałość o szczegóły i szczerość wobec klienta to główne aspekty współpracy z Panem Kalusem. Myślę, że najlepszą rekomendacją będzie fakt, iż już kolejne osoby z mojego otoczenia korzystają z doświadczenia Pana Wojtka.
  08.12.2015

 194. Marek Podkowski - zakup domu pisze:

  Pana Wojciecha polecił mi kolega, który kilka lat temu brał kredyt na zakup domu. Od samego początku kontakt z Panem Wojciechem był profesjonalny i szybki. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie i sumiennie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. W prosty sposób potrafił wytłumaczyć zawiłości zasad kredytowania i wskazać najlepszą ofertę. Pomaga także w formalnościach związanych z wymianą dokumentów między bankiem a deweloperem.
  22.11.2015r.

 195. Maria Niebielecka - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek jest profesjonalistą w każdym calu, jest w stanie wytłumaczyć dosłownie wszystko co było dla mnie niezrozumiałe. Osobiście interesował się wnioskami, które zostały złożone w bankach i na bieżąco informował mnie o postępie kolejnych analiz. Już na pierwszym spotkaniu bardzo rzetelnie i wyczerpująco przedstawił całą procedurę uzyskiwania kredytu, dzięki czemu uniknęłam niepotrzebnego stresu.
  Ponadto Pan Wojtek jest człowiekiem cierpliwym, pełnym empatii i zaangażowania, co sprawia, że na spotkaniach z Nim, człowiek i jego problem jest najważniejszy.
  Szczerze polecam każdemu współpracę z Panem Wojtkiem!
  21.11.2015r.

 196. K.Sochanowski – kredyt hipoteczny pisze:

  Polecam usługi Pana Wojciecha Kalusa.
  Jest to osoba która bardzo rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do swojej pracy oraz profesjonalnie traktuje klienta. Zawsze udziela szczegółowych wyjaśnień i przygotowuje na różne możliwości i warianty. W moim przypadku, Pan Wojciech, poświęcał bardzo dużo czasu na wyjaśnienie mi wszelkich wątpliwości i niejasności które miałem. Pomimo mojej skomplikowanej sytuacji wszystko udało się załatwić pozytywnie.
  Bardzo dobry kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy – i co ważne, szybki i konkretny.
  Dobra znajomość prawa, niuansów ofert banków a także procedur bankowych, świadczy o doświadczeniu i gwarantuje odpowiednie dobranie rozwiązania finansowego do potrzeb i możliwości klienta.
  Najlepszym podsumowaniem i rekomendacją niech będzie fakt, że przy kolejnym kredycie zgłoszę się do Pana Wojciecha.
  24.10.2015r.

 197. Katarzyna Wilk - kredyt hipoteczny pisze:

  Bardzo dziękuję panu Wojtkowi za profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu. Jako że w tym czasie dużo się u mnie działo, wdzięczna byłam za wszystkie bieżące informacje i przypomnienia. Zawsze w dogodnym dla mnie terminie możliwe było spotkanie, a dzięki obszernym informacjom mogłam świadomie podjąć tak ważną dla mnie decyzję. Jeszcze raz dziękuję.
  19.10.2015r.

 198. Olga Sudnik - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech jest profesjonalistą w każdym calu.
  Staranie się o kredyt hipoteczny było procesem łatwym i szybkim – Pan Wojciech był w stanie wytłumaczyć mi dosłownie wszystko, osobiście interesował się wnioskami, które zostały wysłane do banków i na bieżąco informował mnie o postępie kolejnych analiz. Już na pierwszym spotkaniu bardzo rzetenie i obszernie zostało mi przedstawione, jak cały proces będzie wyglądał, na co powinnam się przygotować i czego spodziewać, przez co uniknęłam niepotrzebnego stresu.
  Pan Wojciech tłumaczył mi jasno i cierpliwie każde zagadnienie, z którym miałam problem, na każdym spotkaniu był w 100% skupiony na mojej sprawie.
  Szczerze polecam każdemu współpracę z Panem Wojciechem!
  19.10.2015r.

 199. J. i A. Rusieccy - kredyt hipoteczny pisze:

  Do Pana Wojciecha Kalusa trafiliśmy dzięki bardzo pozytywnym opiniom uzyskanym od poprzednich klientów i nie żałujemy! Już podczas pierwszego spotkania Pan Wojtek oszacował naszą zdolność kredytową i odpowiedział na wiele wstępnych pytań dotyczących rozważanych przez nas możliwości. Na późniejszym etapie zaprezentował w rzetelny sposób oferty różnych banków pomagając odnaleźć te, które spełniały nasze wymagania. Nieoceniona była jego pomoc w wypełnianiu i składaniu wniosków kredytowych, oraz kompletowaniu niezbędnych dokumentów – dzięki niej zaoszczędziliśmy wiele czasu i prawdopodobnych nerwów. Ponadto zawsze mogliśmy liczyć na dodatkowe wyjaśnienia i rozwiewanie pojawiających się wątpliwości. Również podczas podpisywania umowy kredytowej Pan Wojtek służył nam pomocą i poradą, dbając o bezpieczeństwo całego procesu.
  Dzięki współpracy z Panem Wojtkiem przeszliśmy wszystkie kroki, począwszy od pomysłu zakupu do podpisania umowy kredytowej, w sposób możliwie szybki i maksymalnie bezstresowy. Serdecznie i szczerze polecamy!
  25.08.2015r.

 200. Karolina Buczkowska - kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Wspaniały profesjonalista i rzetelny doradca. Dzięki niemu cała procedura ubiegania się kredyt przebiegła nadwyraz sprawnie i bez problemów.
  Pan Wojciech również bardzo skutecznie negocjuje z bankiem na korzyść kredytobiorcy. Do Pana Wojciecha trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się, serdecznie polecam!
  11.07.2015r.

 201. Wioleta i Jakub Szurkawscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Po prostu – pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy – takie wrażenia mamy po przeprowadzeniu dla nas przez Pana Wojtka Kalusa całego procesu uzyskania kredytu – począwszy od pierwszego spotkania aż do momentu podpisania umowy z bankiem. Jego fachowa wiedza pozwoliła nam zaoszczędzić mnóstwo czasu na zgłębianie skomplikowanej wiedzy z zakresu bankowości i finansów oraz na zbieranie ofert w bankach, w których każdy twierdzi, że to właśnie jego usługa jest najlepsza. Pan Wojciech w sposób pełny i rzetelny porównuje każdą dostępną na rynku ofertę, by po wspólnej konsultacji zaproponować faktycznie najkorzystniejszą. Zaangażowanie i pomoc, dużo cierpliwości i wyrozumiałości, rozwiewanie wszelkich wątpliwości, spokój i opanowanie – to cechy, które wzbudziły w nas poczucie bezpieczeństwa przy podejmowaniu jednej z najważniejszych życiowych decyzji i dlatego z pełnym przekonaniem polecamy pana Wojtka Kalusa jako rzetelnego, kompetentnego i sympatycznego doradcę finansowego.
  10.07.2015r.

 202. Aneta Lenart - kredyt hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem przebiegła bardzo pomyślnie. Pan Wojciech jest profesjonalistą, posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w swojej branży. Jest również człowiekiem życzliwym i wyrozumiałym. Zajął się wszystkimi formalnościami, w momencie wyboru kredytu nie naciskał, w czasie całego procesu wnioskowania o kredyt – aktywny, zaangażowany. Bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie doradca warty polecenia!
  09.07.2015r.

 203. Dagmara Popek - zakup mieszkania pisze:

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Wojtka- bardzo serdeczny człowiek i profesjonalny doradca. Dzięki niemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu- szybka, rzetelna, konkretna pomoc, dyspozycyjność i indywidualne podejście do klienta to jego niewątpliwe atuty. Co ważne, obiektywnie przedstawia oferty, nie namawiając na żaden bank (jak to robią inni). Pomógł wynegocjować zerową prowizję:)
  28.05.2015r.

 204. Ewa i Jacek Zachara - MdM pisze:

  Doradca finansowy p. Wojtek jest cudownym człowiekiem, pełen profesjonalizmu. Bardzo rzetelny i odpowiedzialny. Pan Wojtek doprowadził nasz wniosek o kredyt na mieszkanie w programie Mieszkanie dla Młodych do szczęśliwego finału. Od samego początku doradzał nam co będzie lepsze. Odbierał każdy nasz telefon, wyjaśnił to co było dla nas nie jasne. Dzięki swojej wiedzy i zaradności szybko uzyskaliśmy kredyt na wymarzony dom. Świetny doradca polecamy każdemu.
  25.05.2015r.

 205. Marta Mruk - budowa domu pisze:

  Do Pana Wojtka trafilam z polecenia i absolutnie nie zawiodlam sie na zadnym etapie naszej wspolpracy. Pan Wojtek jest osoba rzetelna i uczciwa, a przede wszystkim ma doswiadczenie i zna sie na tym co robi. Moj kredyt hipoteczny zalatwil szybko i bez zadnych problemow. Cierpliwie odbieral telefony i odpowiadal na pytania. Szczerze polecam wspolprace z Panem Kalusem.
  13.05.2015r.

 206. Tomasz i Magda - Budowa domu pisze:

  Pana Wojciecha polecił nam znajomy. Przyszlismy do niego zupełnie zieloni. Pan Wojciech poprowadził sprawę od początku do końca, pomimo , że moja sytuacja była skomplikowana. Wyszukał najlepsze oferty kredytowe i prowadził nas krok po kroku , aż do podpisania kredytu. Przy podpisaniu kredytu był z nami cały czas analizując umowę i tłumacząc mniej zrozumiałe treści. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt bardzo szybko. Bardzo polecam pana Wojciecha.
  27.04.2015r.

 207. Amelia i Rob Burgess - zakup domu pisze:

  Już drugi raz zwróciliśmy się do Pana Wojtka z prośbą o pomoc w uzyskiwaniu kredytu hipotecznego. Pan Wojtek doskonale wie jak przebiegają procedury bankowe, zna wszystkie bieżące promocje i potrafi wyłuskać coś, czego sami byśmy nie potrafili znaleźć. Szczerze polecamy.
  22.04.2015r.

 208. Magda i Tomasz Sopniewscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem Kalusem jest na wysokim poziomie. Dzięki jego wiedzy oraz umiejętnościom możemy cieszyć się z posiadania własnego mieszkania a cały proces przyznawania kredytu przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Polecamy.
  13.04.2015r.

 209. Sabina i Michał Szyda - Kupno domu pisze:

  Nasza współpraca z Panem Wojciechem miała długą historię. Początkowo miała polegać na pomocy w uzyskaniu kredytu na budowę domu. Z biegiem czasu jednak doszło do pewnych zmian i w planach pojawił się zakup domu w stanie developerskim. Pomimo to, że minął prawie rok czasu od naszego pierwszego spotkania (podjęcie ostatecznej decyzji było ciężkie i zajęło nam trochę czasu) Pan Wojciech cały czas służył fachową poradą i doradztwem w każdej kwestii związanej z otrzymaniem kredytu. Korzystając z Jego usług głównie zależało nam na zaoszczędzeniu czasu jaki musielibyśmy poświęcić na wypełnianie dokumentów formalnościowych oraz wizyty w bankach. Pan Wojciech wywiązał się ze swojego zadania wzorowo. Banki szczegółowo „prześwietlały nasze persony” i nawet w sytuacjach wydających się dla nas tragicznymi, nie do przejścia, z którymi sami na pewno nie wiedzielibyśmy jak sobie poradzić zachowywał zimną krew, służąc fachową poradą; W rezultacie doprowadzając temat uzyskania kredytu hipotecznego do końca. Obecnie jesteśmy w trakcie wykańczania domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Wojciecha. Jesteśmy przekonani, że gdyby nie Jego profesjonalne działania związane ogromnym doświadczeniem nie uzyskalibyśmy kredytu. Z ręką na sercu gorąco polecamy!
  08.04.2015r.

 210. M. i P. Mańczak - kredyt hipoteczny pisze:

  Kontakt do p. Wojtka Kalusa znaleźliśmy w Internecie, polegając na zamieszczonych tu opiniach zadowolonych klientów. Nie zawiedliśmy się.
  Nasza współpraca polegała na doradztwie kredytowym, przygotowaniu i złożeniu wniosków do banków. Otrzymaliśmy również analizę i uwagi dotyczące umowy deweloperskiej.
  W naszej opinii p. Wojtek Kalus to doradca kompetentny, konkretny i dyspozycyjny – w pełni godny polecenia.
  03.04.2015r.

 211. Renia Łajdanowicz z Wojtkiem - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jestem bardzo, bardzo zadowolony ze współpracy z panem Wojciechem. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. Jego fachowa wiedza szła w parze z życzliwością, kulturą osobistą i optymizmem. W każdej sytuacji potrafił znaleźć rozwiązanie, doradzić i pomóc. Na każdym etapie starania się o kredyt byłem rzeczowo i na bieżąco informowany. Dodatkowo wyręczył nas we wszystkich formalnościach związanych z wymianą dokumentów między bankiem i deweloperem za co jestem ogromnie wdzięczny. Wszystkim polecam go jako swojego doradcę Bardzo dziękuję panu Wojciechowi za współpracę i życzę samych sukcesów!!!!
  17.03.2015r.

 212. Katarzyna i Szymon Owczarek - Kredyt hipoteczny pisze:

  Serdecznie polecamy Pana Wojciecha Kalusa. Cała procedura udzielania kredytu mieszkaniowego z dopłatą w MDM przebiegła sprawnie i szybko. Pan Wojciech to osoba godna zaufania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i szczerze polecamy.
  26.02.2015r.

 213. M.R.Kopczyk pisze:

  Pan Wojtek kilka lat temu pomagał nam w wyborze i załatwieniu kredytu hipotecznego. Do dziś korzystamy z jego pomocy przy załatwianiu różnych spraw z bankami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z kimś tak kompetentnym i pomocnym . Gorąco polecamy tak solidną firmę 🙂
  24.02.2015r.

 214. K. Stefańczak - kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Doradcy kredytowego szukaliśmy w internecie i właśnie opinie zadowolonych Klientów pomogły nam wybrać Pana Wojciecha. Na pierwsze spotkanie umówiliśmy się z Nim jeszcze długo przed planowanym terminie, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat kredytu hipotecznego. Spotkanie było bardzo rzeczowe, dlatego gdy rok później zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania i kredyt hipoteczny jasne było, iż będziemy współpracować właśnie z Panem Wojtkiem. Współpraca przebiegła pomyślnie – kredyt został przyznamy w maju 2014 roku.
  Z pewnością profesjonalizm, którym wykazał się Pan Kalus znacznie ułatwił nam cały proces.
  Dlatego polecamy Pana Wojtka wszystkim, którzy zamierzają zakupić własne M – wspomagając się kredytem hipotecznym.
  22.02.2015r.

 215. Małgorzata Niedziałkowska - Kredyt hipoteczny pisze:

  Korzystałam z usług Pana Wojtka przy sfinansowaniu zakupu nieruchomości z przetargu od Spółdzielni Mieszkaniowej. Od samego początku kontakt z doradcą był profesjonalny i szybki. Zależało mi bardzo na czasie gdyż termin wyznaczony w postanowieniu o przybiciu był bardzo krótki. Dzięki Panu Wojtkowi wszystko zakończyło się pomyślnie i jeszcze z niewielkim zapasem czasu. W trakcie współpracy otrzymywałam wyczerpująca odpowiedź na każde zadane pytanie. Poza tym Pan Wojciech jest osobą cierpliwą o miłym usposobieniu a co najważniejsze słowną. Jako doradca kredytowy posiada ogromną wiedzę co w dzisiejszych czasach jest w tej branży dużą rzadkością. Wcześniej miałam do czynienia z innymi doradcami, którzy uważali i przechwalali się że są specjalistami w dziedzinie kredytów i nie tylko ale ich wiedza była jedynie ułamkiem tego co wie Pan Wojciech €“ TERAZ JUŻ MÓJ DORADCA !. Polecam usługi Pana Wojciecha wszystkim, którzy chcą bez stresu i w poczuciu bezpieczeństwa starać się o kredyt hipoteczny.
  10.02.2015r.

 216. Lesław, Barbara Wiraszka - budowa domu pisze:

  Pan Wojtek to idealna osoba na stanowisku doradcy finansowego. Właściwie wszystko za nas załatwił (szkoda ze nie mógł za nas jeszcze składać podpisów :), a za swoje usługi nie wziął od nas „złotówki”. Dlatego nie radzę samemu porywać się na wzięcie kredytu, jeśli wcześniej się tego nie robiło. WYSTARCZY ZADZWONIĆ DO KALUSA 😉
  01.02.2015r.

 217. Kamila i Rafał Daniliszyn- kredyt hipoteczny pisze:

  Szczerze polecamy współpracę z Panem Wojtkiem.
  Załatwianie formalności związanych z kredytem na mieszkanie było naszym pierwszym, Pan Wojtek pozwolił nam w sposób szybki i bezbolesny=)przebrnąć przez drogę ,,po kredyt”. Jest On osobą bardzo konkretną, profesjonalną i rzetelną, ale przede wszystkim posiada wielką wiedzę o finansach. Zawsze miły i uśmiechnięty dla klienta. Załatwienie kredytu dzięki Panu Wojtkowi przebiegło bardzo sprawnie.
  Naprawdę polecamy.
  26.01.2015r.

 218. Marika i Jarek - zakup mieszkania pisze:

  Decydując się na kredyt hipoteczny nie sądziliśmy, że to aż tak wielkie wyzwanie. Jak to dobrze, że trafiliśmy do Pana Wojtka. Dzięki Jego profesjonalizmowi zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów przy załatwianiu wszelkich formalności. Poza tym Pan Wojtek wychodził naprzeciw naszym oczekiwaniom, rozważył najbardziej korzystne opcje a także wszystko przedstawiał z pełnym obrazem sytuacji. To prawdziwy doradca, którego obdarza się zaufaniem, przekazuje cały ogrom pracy związany z uzyskaniem kredytu, a po zakończonym procesie dziękuje się sobie, że zdecydowano się na skorzystanie z Jego pomocy. Jednym słowem doradca godny polecenia!
  26.01.2015r.

 219. Agata i Łukasz Jerzyk - kredyt hipoteczny pisze:

  Mieliśmy wielkie szczęście, że poznaliśmy Pana Wojtka. To profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki Jego 100% zaangażowaniu jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojciecha Kalusa wszystkim tym, którzy mają ochotę na zmianę w swoim życiu, lecz potrzebują do tego trochę gotówki.
  26.01.2015r.

 220. Kornelia Jędrzejczyk-kredyt hipoteczny pisze:

  Polecamy P. Wojciecha, wybraliśmy go sugerując się znakomitymi opiniami innych klientów i nie zawiedliśmy to była bardzo dobra decyzja. Miły i konkretny człowiek, wybrał dla nas najlepszą ofertę , wszystkie formalności załatwione profesjonalnie, kredyt otrzymaliśmy błyskawicznie dzięki temu możemy dziś się cieszyć własnym mieszkaniem, gdyby przyszło nam kiedyś korzystać z pomocy doradcy na pewno się zgłosimy do niego. Polecamy i dziękujemy Kornelia i Przemek.
  25.01.2015r.

 221. Elżbieta i Jacek Wojdalscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Kontakt do pana Wojtka Kalusa otrzymaliśmy z polecenia. Nie należeliśmy do łatwych klientów, ponieważ problemy życiowe już raz były dla nas niestety źródłem porażki. Spotkanie zaczęliśmy od stwierdzenia, że nasza sprawa nie będzie należała do tzw. standardowych. Pan Wojtek dokonał bardzo rzeczowej i skrupulatnej analizy naszej sytuacji, określił możliwe rozwiązania, nie obiecując oczywiście przysłowiowych „gruszek na wierzbie”. Wraz z nami zredagował pisma wyjaśniające zaistniałe sytuacje, listy intencyjne i szereg innych oświadczeń, które zapewne dla szarego obywatela są poza wyobraźnią. Nie musieliśmy zastanawiać się, czy deliberować co zrobić, jeździć na spotkania z przedstawicielami banków itp., ponieważ pan Wojtek był zawsze pod telefonem, nawet poza godzinami swojej pracy, osobiście na każdym etapie prowadząc naszą sprawę. Oczekiwany kredyt uzyskaliśmy w normalnym terminie, bez niepotrzebnych dodatkowych komplikacji. Pan Wojtek to nie tylko fachowy i profesjonalny doradca, to także wspaniały człowiek. Wysoka kultura osobista w połączeniu z życzliwością, otwartością na klienta, są cechami, które plasują go wśród doradców bardzo wysoko. Pana Wojtka Kalusa polecamy wszystkim z zamkniętymi oczami. Elżbieta i Jacek Wojdalscy
  18.02.2014r.

 222. Przemysław Józefowicz - Obsługa klienta w ramach kredytu hipotecznego pisze:

  Pan Wojciech Kalus współpracował ze mną w trzecim kwartale 2013 roku jako doradca – opiekun w sprawie uzyskania kredytu hipotecznego na cele mieszkaniowe. Praca jako z samą osobą była płynna, zgodna, elastyczna oraz przyjacielska. Współpraca jako ze specjalistą była czystą przyjemnością ze względu na profesjonalizm, zacięcie, kompleksowość, dbałość o szczegóły oraz kunszt zwany przeze mnie kreatywną bankowością. Pana Wojciech mogę gorąco zarekomendować zdaniem „jeśli można zrobić coś lepiej czemu tego nie zrobić?”. Serdecznie dziękuję za współpracę. p.j.
  14.12.2013r.

 223. K. Lewandowski - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech Kalus jest bardzo rzetelnym i kompetentnym doradcą finansowym. Jego profesjonalna pomoc pozwoliła mi zaoszczędzić czas i nerwy oraz wybrać najlepszą ofertę na rynku dostosowaną do moich wymagań. Dyspozycyjność i doświadczenie zawodowe pana Wojtka również ułatwiły współpracę. Mogę szczerze polecić wszystkim skorzystanie z usług tego doradcy.
  16.12.2013r.

 224. Agata i Daniel Mazur - Kredyt Hipoteczny pisze:

  Polecamy Pana Wojtka z czystym sumieniem. Bardzo solidny i kompetentny doradca. Na każde pytanie otrzymywaliśmy obszerną odpowiedź, przez stos papierów Pan Wojtek przeprowadził nas obronną ręką. Dostaliśmy kredyt pomimo zrezygnowania, które wynikało z nietypowej sytuacji. Niedługo odbieramy klucze do mieszkania a wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem doradcy polecamy Pana Wojtka!
  18.12.2013r.

 225. Iwetta i Rafał Płaszewscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek to człowiek na właściwym miejscu. Indywidualnie podszedł do sprawy, zawsze proponował najlepsze rozwiązania. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Telefon, mail? To nie problem, szybka, rzeczowa odpowiedź i sprawne przejście przez skomplikowane procedury bankowe. Polecamy!
  04.12.2013r.

 226. Małgorzata, Marek Drobiazgiewicz - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech skutecznie i bezboleśnie przeprowadził nas przez wybór najlepszej oferty kredytowej, wspierając niejednokrotnie w kwestiach znacznie wykraczających poza jego obowiązki. Profesjonalizm, cierpliwość i miła atmosfera spotkań sprawiły, że podjęcie tak trudnej decyzji przebiegło pomyślnie. Pan Wojciech jest bardzo dyspozycyjny, zawsze chętnie pomaga. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach – namiary dostaliśmy od znajomych i z czystym sumieniem polecamy dalej!
  14.01.2014r.

 227. Tomasz Sudak - kredyt hipoteczny pisze:

  Oferty prezentowane przez Pana Wojtka są dopasowane do oczekiwań klienta. W zasadzie wszystko mogłoby się skończyć na jednej wizycie gdyby nie dodatkowe wymagania banków. Specjalistą od spraw bankowych nie jestem ale na każde pytanie dostałem sensowną odpowiedź i każdy przeciętny Kowalski starający się o kredyt hipoteczny może udać się do Pana Wojciecha. Polecam
  23.03.2013r.

 228. S. P. Paproccy - kredyt hipoteczny pisze:

  Jak najbardziej polecam Pana Wojtka, jest kompetentny, rzetelny, wszystko wytłumaczy tak aby każdy zrozumiał, dba o sprawy klienta i szybko przechodzi do działania.
  07.04.2013r.

 229. Paulina Waniak kredyt hipoteczny pisze:

  Bardzo polecam współpracę z Panem Wojciechem Kalusem. Kompetencja i bardzo rzetelna obsługa. A znajomość rynku, jak i znajomość prawa, jaką Pan Wojciech posiada- sprawiała, że czułam się bardzo bezpiecznie. Współpracę z Panem Wojtkiem polecił mi znajomy i ja z czystym sumieniem polecam takiego Doradcę. Dziękuję!!
  078.05.2013r.

 230. Maciej Dąbrowski - kredy gotówkowy pisze:

  Profesjonalna obsługa. Szybki kontakt. Konkretne podejście do sprawy – szybkie wynajdowanie rozwiązań a co najważniejsze skuteczne doprowadzenie do podpisania umowy z bankiem. Zdecydowanie współpraca z Panem Wojciechem jest godna polecenia.
  22.07.2013r.

 231. A.S.Cesarz kredyt hipoteczny pisze:

  Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Wojtkiem. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, na bieżąco byliśmy informowani telefonicznie lub mailowo o przebiegu przyznawania kredytu. Jeszcze raz dziękujemy za współprace i szczerze polecamy.
  10.10.2013r.

 232. H.D Przybylscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Wszystkim którzy zamierzają ubiegać się o kredyt hipoteczny z czystym sumieniem polecamy Pana Wojtka Kalusa. Mieliśmy przyjemność korzystać z Jego pomocy dwukrotnie. Pan Wojtek odznacza się dużym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną i jednocześnie w sposób jasny, rzeczowy i zrozumiały potrafi wytłumaczyć wszelkie zawiłości związane z procedurą bankową. Na bieżąco byliśmy informowani o postępach w rozpatrywanych przez banki wnioskach. Kredyt został załatwiony szybko i sprawnie i co najważniejsze na satysfakcjonujących nas warunkach.
  20.10.2013r.

 233. Justyna i Robert Mołocznik - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek jest osobą kompetentną, dyspozycyjną, budzącą zaufanie od pierwszego kontaktu. Załatwił wszelkie formalności bez większego angażowania nas w wszelkie procedury związane ze znalezieniem ofert i składaniem wniosków. Polecam doradztwo Pana Wojtka.
  14.08.2013r.

 234. Dominik Struzik - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech na każdym etapie naszej współpracy prezentował profesjonalizm i rzeczowe podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Wojciecha i z czystym sumieniem będę go polecał innym.
  05.08.2013r.

 235. J i D Jacków - kredyt hipoteczny pisze:

  Profesjonalna i szybka pomoc w uzyskaniu kredytu. Pan Wojciech jest rzetelną i kompetentną osobą. Szczerze polecamy i zachęcamy do korzystania z doradztwa pana Wojtka.
  28.08.2013r.

 236. Joanna i Mateusz Weżgowiec - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech to doradca godny polecenia – profesjonalny, zaangażowany, komunikatywny i dyspozycyjny. Dostarczył nam precyzyjnych informacji na temat wymaganych dokumentów oraz zadbał o poprawne wypełnienie wniosków kredytowych. Dodatkowo, służył fachową wiedzą w zakresie prawnych aspektów umów. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów.
  05.07.2013r.

 237. Ewa i Michał Drapałowie - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech przez cały proces naszego starania się o kredyt, był do naszej dyspozycji, objaśnił wszystkie szczegóły i zawiłości umów kredytowych, doradził jaki kredyt był dla nas najkorzystniejszy, wiem od pracownika banku, że bardzo pilnował naszej sprawy, wiem też, że nie byliśmy wyjątkiem. Krótko mówiąc, imponująca wiedza, niespotykana uprzejmość i uczciwość. Jeśli ktoś chce skorzystać z usług doradcy, to Pan Wojciech Kalus jest naprawdę godny polecenia.
  25.01.2013r.

 238. A. i P. Gerus - Kredyt mieszkaniowy pisze:

  Szczerze polecamy Pana Wojtka – to na prawdę kompetentny i obiektywny doradca! Pomógł nam wyjść na prostą w wielu nietypowych i krytycznych momentach (m.in. BIK), dzięki czemu możemy się cieszyć własnym „M”. Szybkość kontaktu i cierpliwe rozwiewanie każdych wątpliwości to tylko niektóre z zalet współpracy z Panem Wojtkiem
  22.02.2013r.

 239. Dorota Szul - kredyt hipoteczny RnS pisze:

  Zdecydowałam się na współpracę z Panem Wojtkiem z uwagi na jego pozytywne opinie na tym portalu pod którymi mogę się dziś podpisać. Pan Wojtek jest bardzo kompetentnym doradcą bez którego trudno by mi było przebrnąć przez zawiłości i kruczki bankowych procedur i formalności. Czasu było mało ale udało się dotrzymać wszystkich terminów i dziś mogę cieszyć się własnym M. Współpracę z tym doradcą śmiało polecam wszystkim, którzy oczekują wiedzy i doświadczenia a zarazem zaangażowania i elastyczności w dopasowaniu się do napiętego grafika klienta.
  28.01.2013r.

 240. K&K Chaczko - Kredyt hipoteczny pisze:

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić pana Wojciecha Kalusa jako wyśmienitego ,,przewodnika” w drodze do uzyskania kredytu hipotecznego. Pomimo naszej skomplikowanej sytuacji udało nam się otrzymać kredyt mieszkaniowy. Jesteśmy przekonani, że stało się tak właśnie dzięki pomocy pana Wojciecha. Najlepszą rekomendacją powinno być to, że bez cienia zawahania poleciliśmy pana Wojciecha Kalusa naszym znajomym.
  04.02.2013r.

 241. Mateusz Grzeszkowiak - kredyt hipoteczny pisze:

  Dzięki sporej wiedzy, doświadczeniu oraz pracy polegającej nie tylko na wyliczeniu zdolności kredytowej i przekonaniu do oferty banku z najwyższą prowizją dla siebie (co ma miejsce wśród konkurencji), pan Wojciech Kalus odwiódł mnie od podjęcia złej decyzji. Jestem wdzięczny i usatysfakcjonowany kompleksowa współpracą, która zaowocowała otrzymaniem kredytu.
  12.02.2013r.

 242. Barbara Furtak, Radosław Gałan - Kredyt hipoteczny pisze:

  Z ręką na sercu możemy polecić Pana Wojciecha każdemu, kto będzie starał się o kredyt hipoteczny – jego wiedza w tym zakresie, znajomość kruczków prawnych, oferty banków jest godna pozazdroszczenia. Rozmowa z Panem Wojciechem jest bardzo rzeczowa, przebiega w przyjaznej atmosferze, zawsze można poprosić o wytłumaczenie niejasnych kwestii czy pomoc (doradzi nam przez telefon, e-mail, spotka się jeśli tego chcemy). Świetny doradca, pełen profesjonalizm, żadnego owijania w bawełnę – wg. nas ocena 10/10.
  17.08.2013r.

 243. Michał Nowicki - Kredyt hipoteczny - RNS pisze:

  Do Pana Wojciecha trafiłem z polecenia. Dzięki jego wiedzy, profesjonalizmowi oraz rzetelności przejście przez całą procedurę uzyskiwania kredytu odbyło się sprawnie i bez nerwów. Chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości czy niedomówienia dotyczące umowy kredytowej jak i wszystkich formalności. Polecam.
  18.07.2013r.

 244. Magdalena Pyra - Kredyt hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem była dla mnie nieoceniona. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomógł mi sprawnie i bezproblemowo uzyskać kredyt hipoteczny. Polecam gorąco i pozdrawiam Pana Wojtka. Gdy zajdzie taka potrzeba na pewno skorzystam ponownie z jego usług.
  24.01.2013r.

 245. Mateusz Drela - Kredyt hipoteczny pisze:

  Gorąco polecam usługi Pana Wojtka. Jest rzetelnym, konkretnym fachowcem. Nie ma dla Niego tematu nie do ruszenia. Trudne sprawy załatwia od ręki, cuda zajmują mu chwilę czasu. Pomógł mi w zaciągnięciu kredytu na zakup mojego pierwszego mieszkania. Zawiłości prawne i bankowe wytłumaczył w jasny i klarowny sposób. Przedstawia kilka opcji i po konsultacji z klientem, pomaga wybrać jak najbardziej optymalną. Do tego jest osobą życzliwą, cierpliwą i bardzo komunikatywną. Z pewnością będę jeszcze korzystał z jego pomocy w przyszłości, a także polecał znajomym.
  22.11.2012r.

 246. Paweł Pudło - kredyt hipoteczny na budowę domu pisze:

  Cechy posiadane przez p. Wojciecha: – profesjonalizm, skrupulatność i pracowitość; – szerokie i szczegółowe rozeznanie na rynku dostępnych ofert kredytowych, aktualizowane o najnowsze oferty bankowe; – przedstawienie licznych ofert z wszelakich banków, co pozwala na rzeczywiste i dogodne wybranie najlepszej opcji dla Klienta; – pełne wsparcie na każdym etapie ubiegania się o kredyt; – zdolność przewidywania problemów z bankami i zapobieganie im zawczasu, co chroni przed niepotrzebnym marnowaniem cennego czasu na późniejsze ich pokonywanie; – dopasowywanie kredytu hipotecznego do oczekiwań i możliwości Klienta; – cierpliwe i pełne zrozumienie podejście do Klienta, podparte zdolnością przystępnego przedstawienia kwestii związanych z kredytem hipotecznym. Jednym słowem: polecam !
  03.11.2012r.

 247. Michał Wolański - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech został nam polecony jako profesjonalny i kompetentny doradca o czym mogliśmy się przekonać na własnej skórze. Jego fachowa ocena rynku kredytów hipotecznych i umiejętność przedstawienia zawiłych procedur bankowych w sposób zrozumiały dla klienta pomogła nam zaoszczędzić dużo czasu i nerwów. Zawsze miał dla nas czas i udzielał nam wszelkich informacji co pozwoliło nam w sposób świadomy analizować oferty banków. Z czystym sumieniem polecam Pana Wojciecha jako Sprawdzonego Doradcę.
  19.11.2012r.

 248. Dorota i Czesław Załęscy kredyt hipoteczny pisze:

  Pana Wojciecha zarekomendował nam nasz zięć, a Jemu z kolei znajomy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Wojtkowi za szybkie sfinalizowanie kredytu hipotecznego. Pan Wojciech okazał się profesjonalistą w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę w zakresie warunków kredytowania i niezwykłą umiejętność wykorzystania jej w praktyce. Jest przy tym osobą o wysokiej kulturze osobistej , bardzo kontaktowy i zorganizowany. W prosty sposób potrafił wytłumaczyć nam zawiłości zasad kredytowania, wskazać najlepszą ofertę. O wszystkich podejmowanych przez Pana Wojciecha czynnościach byliśmy informowani mailem na bieżąco. Zawsze chętnie odpowiadał na nasze zapytania. Z całą pewnością polecamy Pana Wojciecha , gdyż zasługuje na miano sprawdzonego doradcy.
  09.09.2012r.

 249. Grzegorz Kret - Kredyt hipoteczny w programie Rodzina na Swoim pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem przebiegała bardzo owocnie, czego przykładem jest tempo w którym został udzielony mi kredyt hipoteczny. Pana Wojciecha polecam wszystkim tym którzy potrzebują rzetelnej i profesjonalnej pomocy przy załatwianiu wszelkich formalności finansowych.
  25.08.2012r.

 250. Joanna i Wojciech Raczkowscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Bardzo polecamy współpracę z Panem Kalusem. Jest on rzetelnym, konkretnym i dyspozycyjnym doradcą. Dba o dobro klienta, gdyż stara się wybrać jak najlepszą ofertę dla klienta oraz motywuje do działania. Pan Kalus w jasny sposób wyjaśnił nam procedury ubiegania się o kredyt, pomógł zgromadzić niezbędne dokumenty i sam złożył wnioski do banków. Dzięki pomocy Pana Kalusa otrzymaliśmy kredyt na bardzo korzystnych warunkach.
  05.06.2012r.

 251. Ewa Chrostowska , Adam Krzywicki - kredyt na dokończenie budowy domu pisze:

  Pan Wojciech jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Zaangażowanie, kontakt i doradztwo są na najwyższym poziomie. Dziękuje za pomoc i polecam jego usługi. Ewa Chrostowska i Adam Krzywicki
  23.07.2012r.

 252. Magdalena Zielińska pożyczka hipoteczna pisze:

  Pan Wojciech przygotował dla mnie (oraz mojego męża i mamy) pożyczkę hipoteczną. Jest człowiekiem bardzo cierpliwym, skrupulatnym i kompetentnym. Zawsze, bez zbędnej zwłoki, odpowiadał na wszystkie moje pytania, zawsze miły i uprzejmy. Oferta, którą nam zaproponował była na tyle korzystna, że postanowiliśmy z niej skorzystać. Serdecznie polecam usługi pana Wojciecha.
  29.06.2012r.

 253. Monika i Tomasz Klimek - Kredyt hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojtkiem układa się pod znakiem profesjonalizmu i skuteczności w działaniu. W każdym momencie postępowania byliśmy w pełni poinformowani, dzięki czemu mogliśmy wspólnie reagować szybko na wszelkiego rodzaju wyboje (wiadomo – banki). W głównej mierze dzięki tak dobremu doradcy możemy niedługo cieszyć się z nowego mieszkania. Szczerze dziękujemy i polecamy każdemu kto przymierza się do kredytu hipotecznego.
  14.07.2012r.

 254. M.P. Parkosz - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jeszcze niedawno byliśmy w tym miejscu czytając rekomendację dużej grupy zadowolonych klientów Pana Wojtka, dzisiaj sami z przyjemnością pragniemy wyrazić pozytywną opinię o naszej współpracy. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Wojtkowi za skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Wojtek jest osobą kompetentną, rzetelną, która posiada fachową wiedzę. Serdecznie polecamy usługi Pana Wojtka wszystkim tym, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa.
  26.07.2012r.

 255. Krystyna Krawczyk - Kredyt mieszkaniowy pisze:

  Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Wojciechem. Mimo skomplikowanej i czasochłonnej transakcji, przebiegła ona pomyślnie i zakończona została sukcesem, tzn. przyznaniem kredytu hipotecznego. Polecam każdemu zdecydowanie.
  06.03.2012r.

 256. Joanna Fitzermann - kredyt hipoteczny + na dowolny cel pisze:

  Pan Wojciech jest profesjonalnym, cierpliwym, a przede wszystkim skutecznym doradcą finansowym. Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy, gdyż przebiegła ona sprawnie, bezproblemowo oraz w miłej atmosferze. Od pierwszego spotkania Pan Wojciech wzbudza ogromne zaufanie. Jest dostępny o każdej porze. Dziękuję za pomoc i życzę wielu zadowolonych klientów.
  07.05.2012r.

 257. Aleksandra i Stanisław Smolińscy - kredyt w programie "Rodzina na Swoim" pisze:

  Bardzo miłe zaskoczenie po kontaktach z innymi doradcami! Pan Wojtek zrobił na nas wrażenie zaangażowaniem oraz prezentowanym poziomem kultury osobistej. Na wszelkie pytania otrzymaliśmy rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi. Wszystkie dokumenty dostaliśmy przygotowane do podpisu z dokładnym objaśnieniem ich znaczenia. O wszystkim byliśmy informowani na bieżąco, a często o krok wcześniej, tak żeby uniknąć niespodzianek. Nie mieliśmy żadnych problemów z umawianiem się na dogodne dla nas terminy spotkań. Kontakt do Pana Wojtka dostałem od koleżanki (już szczęśliwej posiadaczki własnego M) i już przekazałem go do następnej koleżanki (marzącej o własnym M).
  22.05.2012r.

 258. Agata i Seweryn Piekło - Kredyt hipoteczny z RNS pisze:

  Najlepszy doradca finansowy! Staraliśmy się wspólnie z mężem o kredyt hipoteczny na dokończenie budowy, wcześniej rozmawialiśmy z wieloma doradcami finansowymi, ale żaden z nich nie był tak kompetentny, jak Pan Wojtek. Zaufaliśmy Mu od początku, nasza pierwsza rozmowa była dość długa, ale zdecydowanie na najwyższym poziomie, powiedział nam o wielu rzeczach na jakie należy zwrócić uwagę, a o czym wcześniej nikt nas nie informował. Dzięki Niemu dziś cieszymy się dalszą budową domu i jego wyposażaniem. Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, to Pan Wojtek wie naprawdę wszystko. Na początku zadawaliśmy dużo pytań, na wszystkie błyskawicznie odpowiadał drogą e-mailową lub telefonicznie. Wypełniał wszystkie dokumenty, naszym zadaniem było tylko je podpisać. Był z nami również w banku, w dniu podpisania umowy, wszystko jeszcze raz dokładnie tłumaczył. Od pierwszego spotkania do podpisania umowy minęło około 3 miesięcy, ale to tylko dlatego, że nam się nie spieszyło, ciągle o coś pytaliśmy i wspólnie wszystko bardzo dokładnie analizowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i zdecydowanie polecamy!
  17.04.2012r.

 259. Natalia Siemieniuk., Marcin Wojnas - Kredyt na zakup działki pisze:

  Kompetentny, otwarty i służący pomocą w każdej sprawie! Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla każdego. Wszelkie formalności załatwia od ręki, nie pozostawia klientów samym sobie! Naprawdę super doradca, także szczerze polecamy współpracę z Panem Wojtkiem!
  12.04.2012r.

 260. Honorata Ziemiańska - Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania pisze:

  Pan Wojciech przede wszystkim jawi się jako osoba o bardzo dużych kompetencjach zawodowych. Zawsze znakomicie przygotowany do spotkania, swą wiedzą i umiejętnościami buduję atmosferę zaufania. Należy również podkreślić, że na jego profesjonalizm składa się także duża doza cierpliwości i wyrozumiałości w relacji z klientem oraz wysoka kultura osobista, które niewątpliwie przyczyniają się do tego, iż każde spotkanie, wymiana informacji na linii klient- doradca przebiega w atmosferze wspólnego poszanowania, sprzyja stawianiu pytań, które dla klienta mogą być źródłem istotnych informacji.
  20.06.2012r.

 261. Tomasz Zając - kredyt hipoteczny pisze:

  Człowiek godny polecenia, prawdziwy profesjonalista. Kompetentny, życzliwy, dyspozycyjny. Idealny w sprawach nieszablonowych, stara się znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Pozytywne decyzje wszystkich banków otrzymaliśmy w ciągu 2 tygodni. Jeśli będziemy kiedyś brać kredyt to tylko za pośrednictwem pana Wojtka.
  15.03.2012r.

 262. Łukasz, Magdalena Słupeccy - Kredyt Hipoteczny pisze:

  Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Wojciecha. Od trzech lat staraliśmy się o kredyt hipoteczny, niestety mieliśmy ogromne problemy z BIK-iem, który nas blokował. Pan Wojciech podjął się pomocy dla nas i doprowadził naszą beznadziejną sprawę do samego końca. Teraz możemy cieszyć się własnym „M”. Dziękujemy bardzo
  12.03.2012r.

 263. Mateusz i Kasia Abramczyk - kredyt hipoteczny pisze:

  Pana Wojtka polecili nam znajomi, teraz my szczerze polecamy Go wszystkim, którzy chcą skorzystać z usług doradcy. Pan Wojtek doskonale orientował się w ofertach banków, miał zawsze aktualne informacje. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Pomógł nam w uzyskaniu jak najkorzystniejszego kredytu ale również przeanalizował z nami umowę, którą podpisywaliśmy z deweloperem. Pan Wojtek to bardzo miły i rzetelny doradca. Między innymi dzięki Niemu już niedługo zamieszkamy we własnym mieszkaniu. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.
  12.03.2011r.

 264. Zbyszek Pilip - Kredyt Hipoteczny pisze:

  Poznałem Wojtka przez przypadek. Walczyłem wtedy z innymi doradcami, którzy nie bardzo potrafili wywiązać się ze swoich zobowiązań, Mój brat wtedy polecił mi kontakt z Wojtkiem i po krótkim spotkaniu zdecydowałem się powierzyć jemu sprawy sfinansowania zakupu mieszkania. I był to strzał w dziesiątkę. Całość załatwiona szybko i bezproblemowo. Żadnych niedomówień. Informacje otrzymywałem na bieżąco. Wiedziałem na czym stoję i – co ciekawsze – czego mogę się spodziewać. Teraz od czterech lat mieszkamy z żoną i naszymi dzieciakami we własnym lokum i jak tylko możemy polecamy Wojtka jako doradcę. Jak przyjdzie czas powierzymy mu inne sprawy związane z naszymi finansami. Wiem, że warto. Wojtek oby tak dalej 🙂
  14.03.2012r.

 265. Jolanta i Jan Kaczyńscy - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Wojtkowi za skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Od pierwszego spotkania wzbudza ogromne zaufanie. Jest dostępny o każdej porze. Wszystkie formalności były załatwiane od ręki , my jedynie dostarczaliśmy niezbędne zaświadczenia. Pan Wojtek udziela fachowych informacji, a w przypadku naszych wątpliwości szybko potrafił znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Bardzo polecamy.
  05.12.2008r.

 266. Łukasz Trzewiczek - Kredyt mieszkaniowy Rodzina Na Swoim pisze:

  Dziękując za udaną współpracę Panu Wojtkowi, zostawiam kilka swoich merytorycznych uwag dotyczących jego pracy. 1. Wiedza – Pan Wojciech posiada rozległą wiedzę z zakresu kredytów hipotecznych, procedur bankowych oraz zagadnień prawnych związanych z finansowaniem inwestycji. 2.Uczciwość – Rzetelnie przedstawia wszystkie koszty z którymi należy się liczyć, nie zaniżając sztucznie wysokości rat kredytów. 3. Pro-klienckie podejście – Zawsze można liczyć na odpowiedź na zadane pytanie i kontakt w najwygodniejszej dla klienta formie. Na każdym etapie załatwianej sprawy, można liczyć na wyjaśnienie niejasnych kwestii i regularny kontakt. Z powyższych powodów z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Wojciechem.
  19.01.2012r.

 267. Grzegorz Badora - kredyt hipoteczny pisze:

  Skorzystałem z usług Pana Wojciecha z polecenia. Nie zawiodłem się – profesjonalna obsługa, a przy tym sympatyczna osobowość. Zapewnia skuteczne i szybkie przebrnięcie przez gąszcz ofert oraz labirynt formalności związanych z udzieleniem kredytu. Z przyjemnością polecam wszystkim zainteresowanym.
  20.01.2012r.

 268. Anita Zabdyr - Kredyt hipoteczny pisze:

  Dokładnie tłumaczy wszystkie procedury kredytowe. Uprzejmy, uczynny. Jego pomoc wykracza nawet poza zakres obowiązków doradcy (pomaga w zdobyciu wszystkich niezbędnych dokumentów). Nie ma problemów z kontaktem mailowym czy telefonicznym Polecam 🙂
  14.12.2011r.

 269. Jakub Kępka - Kredyt na zakup działki budowlanej pisze:

  Niewątpliwą zaletą współpracy z Panem Wojciechem jest cierpliwość do klienta. Cały proces pozyskania kredytu przebiegł szybko, sprawnie oraz bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kalusa.
  15.12.2011r.

 270. Piotr Niewiński - kredyt hipoteczny na zakup domu pisze:

  Pan Wojtek łączy w sobie dwie cechy niezbędne dobremu doradcy kredytowemu – ogromny profesjonalizm wynikający z dogłębnej znajomości rynku kredytowego oraz skuteczność (oraz szybkość !) działania. Zdecydowanie polecam.
  23.11.2011r.

 271. Bartłomiej Gajda - Kredyt hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojtkiem sprowadza się do kompletnego minimum ze strony kredytobiorców, co jest zasługą kompetentnej obsługi jak i wyśmienitego kontaktu (jak i telefonicznego, tak i elektronicznego). Bardzo dużym plusem (jak dla nie) była obecność Pana Wojciecha przy podpisaniu umowy. Z czystym sumieniem polecam Pana Wojciecha przyszłym zainteresowanym współpracą z jego osobą…
  09.01.2012r.

 272. Marcin Borowy - kredyt hipoteczny na budowę domu pisze:

  Pan Wojtek to profesjonalny doradca finansowy działający z pełnym zaangażowaniem. Bardzo sobie z żoną cenimy jego wiedzę i pomoc przy zdobyciu kredytu na budowę naszego wymarzonego domu. Pan Wojtek bezpiecznie przeprowadził nas przez całą skomplikowaną procedurę pozyskania kredytu hipotecznego i odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania na które nie znaliśmy odpowiedzi. Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc zarówno w trakcie jak i po załatwieniu formalności kredytowych. To bardzo otwarty i elastyczny doradca, z dużym zasobem pomysłów i rozwiązań finansowych, podążający za zmianami w bankach. Serdecznie polecamy usługi Pana Wojtka wszystkim tym którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa.
  20.04.2010r.

 273. Marek Selent - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Jak większość klientów do Pana Wojciecha trafiłem z polecenia. Pan Wojciech jest doradcą kompetentnym ,rzetelnym i sumiennym. Dzięki jego kreatywności mój wniosek kredytowy został rozpatrzony pozytywnie i mogę się cieszyć z własnego mieszkania. Gorąco polecam
  20.10.2011r.

 274. Katarzyna Lange - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek jest osobą kompetentną, rzetelną. Dzięki jego ogromnej wiedzy i doświadczeniu zakupiłam drugie mieszkanie we Wrocławiu. Udzielał mi przez cały okres współpracy fachowych porad i wszelkich informacji. Miałam kontakt wcześniej z innymi doradcami ale Pan Wojtek przerósł moje oczekiwania. Polecam gorąco!
  17.10.2011r.

 275. Dorota Toboła - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Współpraca z Panem Wojtkiem to sama przyjemność, jestem bardzo zadowolona. Szybko i solidnie potrafi załatwić sprawy związane z kredytem. Kompetentny, kreatywny i przede wszystkim miły. Zna się na rzeczy i robi to dobrze. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam.
  14.10.2011r.

 276. Maja M.- Kredyt hipoteczny pisze:

  Dobry doradca to doradca sumienny, kompetentny i cierpliwy, a Pan Wojtek z całą pewnością wszystkie te zalety posiada. Jest przy tym osobą sympatyczną i kulturalną. Wie co robi i zna politykę oraz warunki poszczególnych banków. Doceniam cenne wskazówki i skuteczność przy finalizowaniu umowy. Dziękuję za współpracę i szczerze polecam.
  22.09.2011r.

 277. Bogdan Dubiński - kredyt firmowy pisze:

  Do pana Wojtka dostałem telefon od moich dobrych znajomych, którzy byli również klientami pana Wojtka. Takich ludzi w tej branży potrzeba. Telefonicznie dowiedziałem się o szczegółach i możliwościach wzięcia kredytu. Spotkaliśmy się tylko 2 razy na początku oraz przy podpisywaniu umowy. Wszelkie dokumenty skanowałem i wysyłałem e-mailem nie wychodząc z domu. Wszystkie sprawy załatwialiśmy przez internet i telefon. Po prostu XXI wiek. Polecam!!!!
  23.06.2011r.

 278. Aleksandra Krawczyk - kredyt mieszkaniowy pisze:

  Pan Wojtek jest niezwykle rzetelnym i kompetentnym Doradcą Finansowym z ogromną wiedzą z różnych dziedzin, który naprawdę lubi to co robi, a takiego doradcę jest naprawdę ciężko znaleźć. Pan Wojtek był bardzo zaangażowany w cały proces kredytowy, byliśmy w stałym kontakcie i zawsze znajdywał czas. Ma bardzo pogodne i miłe usposobienie, które rozładowuje atmosferę w stresujących sytuacjach:) Mimo odmowy przyznania kredytu w wielu bankach z innym doradcą, pan Wojtek znalazł rozwiązanie, dzięki któremu odbieram klucze do mieszkania:)! W jeden (!) dzień załatwiliśmy wszystkie formalności wniosku kredytowego ze względu na pilący termin oraz w trybie ekspresowym dostałam pozytywną decyzję kredytową! Uważam, że to właśnie dzięki panu Wojtkowi dostałam kredyt. Polecam z całego serca każdemu oraz dziękuję, jest pan najlepszy:-)!
  06.10.2011r.

 279. Janina Augustyńska - kredyt hipoteczny pisze:

  Witam bardzo serdecznie. Z ogromną przyjemnością pragnę podziękować w swoim oraz syna imieniu za rzetelne, profesjonalne prowadzenie naszej sprawy. Sprawa nie była łatwa, lecz prawdziwe zaangażowanie ze strony p.WOJCIECHA sprawiło iż moja gehenna nareszcie się skończyła. Z całego serca pragnę pogratulować właśnie takiego pracownika i życzyć państwu samych sukcesów zawodowych. p.s.jednym z tych sukcesów jest p.WOJCIECH Z poważaniem Augustyńska
  30.05.2011r.

 280. Joanna Serafińska - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek to rzetelny, sumienny i kompetentny doradca. Oferuje profesjonalną obsługę dzięki świetnej znajomości rynków hipotecznych oraz procedur bankowych. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji! Szczerze polecam!
  22.07.2011r.

 281. Amelia Luberda - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Polecam współpracę z Panem Wojtkiem. Dzięki doświadczeniu, fachowości i rzetelności Pana Wojtka, jestem dzisiaj szczęśliwą właścicielką mieszkania moich marzeń.
  01.08.2011r.

 282. Anna i Paweł Pietryga Kredyt na dom pisze:

  Pierwszy raz korzystaliśmy z usług doradcy finansowego. I od razu miłe zaskoczenie. Pana Wojciecha polecili nam znajomi. Uważamy, że p.Wojciech to bardzo sumienny, rzetelny i co najważniejsze kompetentny doradca. Od początku naszej współpracy potrafił nam-laikom wytłumaczyć najbardziej zawiłe sprawy dotyczące kredytu. Zawsze odpowiadał na zadane pytania(nawet te głupie).Szybko i fachowo służył radą. Poza tym jest osobą miłą, sympatyczną, wzbudzającą zaufanie. Dzięki jego profesjonalizmowi i zaangażowaniu dostaliśmy upragniony kredyt na dom. Szczerze polecamy p.Wojciecha jako doradcę. I jeszcze raz DZIĘKUJEMY.
  27.07.2011r.

 283. Marcin, Joanna Wiaderni - kredyt hipoteczny pisze:

  Bardzo rzetelny, dokładny i rzeczowy. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszystkie zawiłości. Zawsze znajduje czas dla swoich klientów. Doradca godny polecenia.
  21.06.2011r.

 284. Anna Chochołek - kredyt hipoteczny pisze:

  Do Pana Wojciecha trafiliśmy oczywiście z polecenia. Swoją fachowością pomógł nam w doborze odpowiedniego kredytu, służył radą i w jasny sposób tłumaczył wszelkie niejasności. Z pełną świadomością POLECAMY 🙂
  15.07.2011r.

 285. Agnieszka Popiela - kredyt na mieszkanie pisze:

  Pan Wojciech jest profesjonalnym doradcą kredytowym, posiada szeroką, niezbędną wiedzę z zakresu udzielania kredytów hipotecznych. Jest osobą rzetelną, sumienną i godną zaufania. Współpraca jaką nawiązałam z Panem Wojciechem okazała się owocną. Otrzymywałam kompleksową odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Wszelką dokumentację Panu Wojciechowi przesyłałam mailem, dzięki czemu zaoszczędziłam swój cenny czas. Gorąco polecam osobę Pana Wojciecha wszystkim osobom zainteresowanym.
  16.05.2011r.

 286. Małgorzata Ulatowska - kredyt hipoteczny "rodzina na swoim" pisze:

  Pan Wojciech okazał się rzetelną, kompetentną osobą. Jego wiedza oraz umiejętności pozwoliły osiągnąć zamierzony cel. Do Pana Wojciecha trafiłam z polecenia i ja także przy nadarzających się okazjach mogę spokojnie polecieć osobę Pana Wojciecha.
  30.05.2011r.

 287. Agata Szczyglewska - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Właśnie kupiliśmy z mężem drugie mieszkanie we Wrocławiu- udało się dzięki naszemu Doradcy! Ogromna wiedza, doświadczenie i zainteresowanie sprawami klientów to najważniejsze cechy Pana Wojtka. Dzięki nim jest świetny w swojej pracy, potrafi szybko i skutecznie doprowadzić negocjacje z bankiem do końca. Polecam wszystkim zainteresowanym rzetelną współpracą.
  30.06.2011r.

 288. Anna Baumert - kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pana Wojtka, jest to rzetelny, sumienny, kompetentny doradca. Polecam.
  12.07.2011r.

 289. Marcin Kulig - Kredyt w programie "Rodzina na swoim" pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z Panem Kalusem. Cały proces przyznania kredytu przebiegł szybko i sprawnie. Przez cały czas mogliśmy liczyć na fachowa i szybka pomoc. Na wszystkie pytania uzyskaliśmy wyczerpujące i dokładne odpowiedzi. Z pewnością będziemy polecać Pana Kalusa naszym znajomym.
  15.07.2011r.

 290. Katarzyna i Bartosz Misiurek Kredyt na mieszkanie pisze:

  Współpraca z panem Wojciechem była bardzo udana i efektywna. Jest to duża wygoda kiedy nie trzeba przez cały proces wnioskowania o kredyt zjawiać się w banku :-). Pan Wojciech wszystko za nas załatwiał, my musieliśmy tylko donosić niezbędne dokumenty. Kredyt otrzymaliśmy pomimo naszej „niestandardowej” sytuacji :-). Myślę, że to duża zasługa Pana Wojciecha! Szczerze polecamy!
  24.05.2011r.

 291. Paweł Barszczewski - Kredyt hipoteczny pisze:

  Współpraca z Panem Wojciechem jest na wysokim poziomie, podobnie jak i kontakt. Jego wiedza oraz umiejętności pozwoliły osiągnąć zamierzony cel. Do tego Doradcy trafiłem z polecenia i ja także przy nadarzających się okazjach mogę spokojnie polecieć osobę Pana Wojciecha.
  31.05.2011r.

 292. Dorota Augustyniok - kredyt na mieszkanie pisze:

  Pan Wojciech Kalus jest bardzo miłym i przede wszystkim profesjonalnym doradcą finansowym, bardzo dobrze obeznanym z zawiłym światem finansów. Bardzo doceniam jego cierpliwość i zaangażowanie w tłumaczeniu mi często dla mnie niezrozumiałych przepisów prawnych. Dziękuję za owocną współpracę.
  20.05.2011r.

 293. Mirosław Hirkyj - Kredyt na mieszkanie dla córki pisze:

  Kontakt do Pana Wojtka otrzymałem od biura obrotu nieruchomości. Pan Wojtek zawsze chętnie udzielał wszystkich potrzebnych informacji, miał czas na odebranie telefonu. Wydawało mi się że udzielenie kredytu będzie trwało bardzo długo, ale okazało się ze umowa kredytowa czekała dwa tygodnie na załatwienie innych formalności Pan Wojtek jest bardzo kompetentnym i rzetelnym doradcą. W przystępny sposób przedstawił mi oferty banków i pomógł wybrać optymalne dla mnie rozwiązanie. Wszytko zakończyło się pomyślnie, córka ma swoje mieszkanie we Wrocławiu, za co serdecznie dziękuje. Gorąco polecam Pana Wojtka jako Sprawdzonego Doradcę Finansowego. Proszę podpisywać wszystko, co Pan Wojtek będzie kazał bez czytania, jest bardzo dokładny wszystko sam sprawdza.
  15.04.2011r.

 294. Agnieszka Kacińska - kredyt mieszkaniowy pisze:

  Kompetentny , rzetelny, sumienny, dyspozycyjność i kreatywność. Świetny kontakt, profesjonalna obsługa. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  04.05.2011r.

 295. Marcin Buła-Wojtanowski - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek to niesamowicie sympatyczny, kompetentny i sumienny doradca. Jak większość osób znalazłem się u Pana Wojtka z polecenia i jestem bardzo zadowolony z Jego usług. Kredyt załatwiony w tempie ekspresowym, a jakiekolwiek niejasności wyjaśniane były natychmiast. Świetny kontakt i pełen profesjonalizm to właśnie Pan Wojtek. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z usług tak wybitnego Doradcy. Serdecznie polecam!
  30.05.2011r.

 296. Anna Curyło, Marcin Zawadowicz - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pan Wojtek jest kompetentnym i rzetelnym Doradcą. Pomagał i doradzał nam we wszystkich sprawach związanych z kredytem mieszkaniowym. Większość spraw załatwialiśmy telefoniczne lub przez e-mail. Miła i profesjonalna obsługa. Szczerze polecamy.
  16.04.2011r.

 297. Justyna i Zbyszek Pilipowie - kredyt hipoteczny pisze:

  Nasza przygoda z Panem Wojtkiem zaczęła się już kilka la temu i był to całkowity przypadek i szczęście dla Nas, że nasze drogi się skrzyżowały. Od trzech lat mieszkamy we własnym mieszkaniu i Pan Wojtek ma w tym przedsięwzięciu ogromny wkład. Zawsze polecam jego doświadczenie i zaangażowanie z czystym sumieniem. Jestem przekonany, że spotkamy się jeszcze nie raz 🙂
  11.03.2008r.

 298. Tomasz Dąbrowa - Kredyt hipoteczny na dom pisze:

  Z czystym sumieniem pragnę polecić Pana Wojciecha wszystkim, którzy mają zamiar zmierzyć się z wyborem korzystnej oferty kredytowej. Fachowe doradztwo oraz pomoc przy załatwianiu formalności spowodowało, że nie był to proces trudny i strasznie skomplikowany. Dziękuję i jeszcze raz rekomenduję.
  31.03.2011r.

 299. Ewa i Marcin Brzosko - Kredyt hipoteczny z programem "rodzina na swoim" pisze:

  Pełen profesjonalizm i świetne rozeznanie rynku kredytowego. Jeżeli dodać do tego indywidualne podejście do klienta i miłą atmosferę podczas spotkań to mamy odpowiedniego człowieka na odpowiednim stanowisku. Do Pana Wojtka trafiliśmy z polecenia, gdzie nasza wiedza na temat kredytów i spraw z tym związanych była znikoma. Już po pierwszym spotkaniu mieliśmy wszystko wytłumaczone w taki sposób, że wiedzieliśmy kto będzie nam pomagał w uzyskaniu kredytu. Efektem naszej współpracy jest przyznanie interesującego nas kredytu za co serdecznie dziękujemy.
  28.03.2011r.

 300. Agnieszka i Kamil Chajęccy - kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Trafiliśmy do Pana Wojtka z polecenia, i z przyjemnością będziemy polecać dalej. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna i rzetelna pomoc ! Zawsze potrafił wygospodarować dla nas czas i wyjaśnić prosto sprawy, które budziły nasze wątpliwości. Gorąco polecamy i dziękujemy jeszcze raz za zaangażowanie !
  28.11.2010r.

 301. Renata i Marek K. - Kredyt na dom pisze:

  Pan Wojtek doradzał nam w wyborze kredytu hipotecznego na zakup domu, cały proces przebiegał w super atmosferze, bez stresu oraz w krótkim czasie, co możemy powiedzieć o doradcy… * Duże doświadczenie – w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę o kredytach, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, * Niezależność – przygotował oferty z kilku banków, * Kompetencja – dotrzymywanie terminów oraz punktualność, *Zaangażowanie – indywidualne podejście do klienta, *Doradztwo – „tylko” doradzał – my wybraliśmy, *Etyka – działał na naszą korzyść czyli klienta, To tylko kilka z wielu cech, które charakteryzują naszego doradcę, życzymy wielu sukcesów i dziękujemy za profesjonalne doradztwo nie tylko w kwestii kredytów, ale również w kwestii dobrego inwestowania oszczędności. Pozdrawiamy Renata i Marek
  31.12.2010r.

 302. Adam Moskalik - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Profesjonalna obsługa, cierpliwość do klientów. Przez proces udzielania kredytu Pan Wojtek przeprowadził nas sprawnie i szybko. Dzięki swojej wiedzy rozwiał wszystkie nasze wątpliwości. POLECAM!!!
  07.03.2011r.

 303. Ewa Łokaj - Kredyt mieszkaniowy pisze:

  Z całą odpowiedzialnością polecam jako doradcę Pana Wojtka. Korzystałam z jego wiedzy i doświadczenia dwukrotnie i za każdym razem była to rzetelna pomoc. Po za tym jest człowiekiem odpowiedzialnym i zaangażowanym w to co robi. Jeżeli miałabym kiedykolwiek brać kredyt na pewno po raz kolejny zgłoszę się do Pana Wojtka.
  12.08.2008r.

 304. Marta i Piotr Siweccy - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Pan Wojtek to rzetelny i kompetentny doradca. Współpracuje się z nim sprawnie i w miłej atmosferze. Polecamy
  21.12.2010r.

 305. Agnieszka Krzysztof Jakubczak - Kredyt na dom pisze:

  Wraz z żoną staraliśmy się o kredyt na zakup domu, dzięki pomocy pana Wojciecha Kalusa wszystko przebiegło sprawnie. To kompetentny i rzetelny doradca, wyczerpująco udzielał niezbędnych informacji. Osoba dobrze zorganizowana, kompetentna i zaangażowana w powierzone mu zadanie. Współpraca zakończyła się pomyślnie, szczerze polecamy.
  09.02.2011r.

 306. Krzysztof Griesmann - Kredyt mieszkaniowy pisze:

  Doradca godny polecenia, wszystkie formalności załatwione rzetelnie i bez zbędnych komplikacji. Wszelkie niejasności dokładnie wyjaśnione tak aby wszystko było zrozumiałe. Cały proces wyboru i uzyskania kredytu przeprowadzony na najwyższym poziomie bez żadnych nieporozumień.
  03.09.2009r.

 307. Jarosław Cyrulak - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojciech w znaczący sposób ułatwił nam finalizację kredytu hipotecznego. Okazał się rzetelnym, kompetentnym i uprzejmym doradcą. Informacje przekazywane były w sposób zrozumiały, co pozwoliło nam na podjęcie świadomej decyzji w sprawie warunków kredytu. Jak najbardziej zasłużona rekomendacja!
  13.12.2010r.

 308. Joanna Płaskocińska - kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Z przyjemnością polecam Państwu usługi doradcy pana Wojtka. W każdej chwili można liczyć na jego pomoc i zaangażowanie przy rozwiązywaniu problemów, które się pojawiły w trakcie podpisywania umów. Dzięki jego pomocy wszystko znalazło swe szczęśliwe zakończenie a ja już mam klucze do własnego M.
  21.12.2010r.

 309. Dawid Palasek - kredyt hipoteczny pisze:

  Z cala pewnością mogę polecić Pana Kalusa. Już na pierwszym spotkaniu zrobił on na mnie duże wrażenie swoją szczerością i profesjonalizmem. Dokładnie przeanalizował moja sytuacje finansowa i zapewnił że w moim przypadku uzyskanie kredytu jest możliwe. Te słowa nie brzmiały jak puste obiecanki innych doradców z którymi miałem do czynienia. Tak też się stało, uzyskałem kredyt hipoteczny i za kilka dni mieszkanko będzie moje. Swój kredyt załatwiałem na odległość, gdyż nie mieszkam w kraju. Było to wielkim utrudnieniem, ale bez nieocenionych rad doradcy byłoby to jeszcze trudniejsze. Już sama wymiana informacji i jej płynność mile mnie zaskoczyła. W trakcie gromadzenia całej niezbędnej dokumentacji Pan Kalus zawsze służył rada i wyprzedzał odpowiedzią wiele moich pytań. O wielu kwestiach formalnych związanych z procedura kredytowa nie miałem pojęcia ale dzięki doradcy uniknąłem kilku potknięć, które mogły mnie kosztować pozytywna decyzje banku.
  23.12.2010r.

 310. Marek Eisler Kredyt na mieszkanie pisze:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Wojtkiem. Polecam go każdemu znajomemu, który planuje wziąć mieszkanie na kredyt. Wyjaśni wszystko dokładnie i do tego w sposób bardzo zrozumiały.
  15.04.2010r.

 311. Anna Rabiega & Maciej Walczak - kredyt mieszkaniowy pisze:

  Gorąco polecam Pana Wojciecha Dokładnie tłumaczy wszystkie etapy i procedury kredytowe. Przedstawia kilka wariantów z różnych banków w zależności od wymagań klienta. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym lub mailowym. Dodatkowo Pan Wojciech jest bardzo uprzejmy. Jeszcze raz polecam.
  01.07.2010r.

 312. Radosław Całus - kredyt hipoteczny pisze:

  Zdecydowanie polecam Pana Wojtka za bardzo dobry kontakt i zaangażowanie. Uprzejmy, rzetelny, słowny – zadowolenie ze współpracy gwarantowane.
  22.12.2009r.

 313. Aneta Stępniowska - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Świetny kontakt, profesjonalna obsługa, dyspozycyjność.
  01.10.2010r.

 314. Paweł Antczak - Pozyczka hipoteczna pisze:

  Zapewne jako ostatni w tym mijającym roku, chciałbym szczerze podziękować za fachowość porad i wszelka pomoc w uzyskaniu pożyczki hipotecznej. Pozdrawiam Paweł Antczak.
  14.12.2010r.

 315. Paweł Juskowiak - Kredyt na dom pisze:

  Namiary na Pana Wojtka otrzymaliśmy z polecenia. Dziś i ja dołączam do osób, które z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogą polecić Pana Wojtka jako rzetelnego i kreatywnego doradcę. Dlaczego? Profesjonalizm na każdym kroku, otwartość, dobry kontakt i szczerość to cechy, które cenię w Panu Wojtku najbardziej. Dla przykładu Pan Wojtek (sam z siebie, bez pytania) udzielił bardzo cennych wskazówek na temat kredytów denominowanych i indeksowanych. A o tym, że taka wiedza jest cenna, przekonał się mój znajomy, który jej nie otrzymał u swojego doradcy i stracił prawie 20 tyś PLN uruchamiając kredyt walutowy w kolejnych transzach. Dziękuję i życzę kolejnych zadowolonych klientów.
  15.01.2011r.

 316. Grażyna Wacyk - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi doradcy. Nie musiałam chodzić po bankach i szukać oferty. Wszystkie dokumenty dobrze przygotowane, transakcja doszła do skutku i dzięki temu dzisiaj mieszkamy w swoim mieszkanku.
  01.09.2010r.

 317. Grzegorz Lukliński - Kredyt na mieszkanie pisze:

  Całym sercem mogę polecić Pana Wojtka jako osobę niesłychanie kompetentną a przy tym bardzo sympatyczną, co dla zdenerwowanego osobnika starającego się o kredyt nie jest bez znaczenia.
  21.04.2009r.

 318. Grzegorz Kryczka - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Wojciechem Kalusem. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie w takim języku, dzięki któremu bez problemu mogłem zrozumieć warunki udzielanego kredytu, a ostatecznie dokonać wyboru dogodnego mi banku. Naprawdę doradca godny polecenia.
  28.11.2010r.

 319. Magdalena i Jacek Lamperscy - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek jest niezwykle kompetentnym i rzetelnym Doradcą Finansowym. Zawsze błyskawicznie udzielał nam potrzebnych informacji, zawsze miał dla nas czas. W przystępny sposób przedstawił nam oferty banków i pomógł wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie. Pan Wojtek pomógł nam również przebrnąć przez całą procedurę związaną z kredytem hipotecznym. Wszytko zakończyło się pomyślnie, za co serdecznie dziękujemy. Gorąco polecamy Pana Wojtka jako Sprawdzonego Doradcę Finansowego!:)
  19.03.2010r.

 320. Wojciech Seidel pisze:

  Profesor w swojej branży. Rzetelny, sumienny i co najważniejsze kompetentny doradca. Wie wszystko o kredytach hipotecznych (i nie tylko) i potrafi sprawnie pokierować całym „papierkowym” procesem. Potrzebowałem kredytu na zakup „szeregówki”. Dochody miałem z różnych źródeł (sporo na umowy śmieciowe) ale okazało się że dla Pana Wojtka to żaden problem. Kredyt został załatwiony szybko i ,co ważne, na bardzo dobrych warunkach!
  Polecam wszystkim!!!
  22.01.2015r.

 321. Adriana Borodzicz-Cedro - kredyt hipoteczny pisze:

  Wszystko załatwia od ręki i to za pośrednictwem maila i telefonu. Ma też super pomysły na rozwiązanie trudnych sytuacji. W XXI- wieku mówi się o takich osobach „kreatywny” Aktywny i elastyczny, po prostu super doradca.
  01.07.2010r.

 322. Radosław i Urszula Golec pisze:

  Mamy już za sobą doświadczenie z kilkoma kredytami. Przy ostatnim zdecydowaliśmy się z powodu braku czasu skorzystać z usług doradcy finansowego. Po rozmowach z kilkoma doradcami zdecydowaliśmy się na współpracę z panem Wojciechem. Szybko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nasza decyzja była słuszna. Pan Wojciech okazał się bardzo doświadczonym i pomocnym doradcą, zawsze chętnym odebrać telefon, czy odpisać na maila. Proces starania się o kredyt przebiegł wzorowo, a co najważniejsze, otrzymaliśmy takie warunki w banku, jakie sobie życzyliśmy. Polecamy Pana Wojciecha wszystkim, którzy nie chcą marnować swojego czasu na formalności kredytowe mając pewność, że warunki kredytu będą nie gorsze, często lepsze niż w przypadku samodzielnego ubiegania się o kredyt.
  22.01.2015r.

 323. A. i S. Rusieccy pisze:

  Do Pana Wojciecha trafiliśmy z polecenia rodziny. Rzeczowo i uczciwie pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu, pomimo naszej nietypowej sytuacji (praca na luźne umowy o dzieło, różni zleceniodawcy, nieregularne miesięczne wpływy, itp.). Współpraca nasza trwała ponad rok – w międzyczasie zmieniliśmy koncepcję technologii budowy, powiększyła się nam rodzina, zmieniała kondycja finansowa, jednak Pan Wojciech cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i doradzał optymalne rozwiązania. W efekcie, w pozornie nieciekawej sytuacji, uzyskaliśmy kredyt na przyzwoitych warunkach i w odpowiadającej nam kwocie. Teraz, pół roku później wykańczamy już nasz dom. Poza skutecznością działania, ważnymi atutami naszego doradcy są wysoka kultura osobista i zwykła uczciwość. Na tej podstawie polecamy Pana Wojciecha naszym znajomym oraz wszystkim szukającym osoby godnej zaufania.
  21.01.2015r.

 324. D.& A.Latusek - Kredyt na zakup mieszkania pisze:

  Do Pana Wojtka trafiliśmy z polecenia. Razem z Żoną staraliśmy się o kredyt w programie „Rodzina na swoim”. Pan Wojciech okazał się być niezwykle kompetentnym i rzetelnym doradcą. Dzięki jego fachowości i pomocy w doborze jak najlepszego kredytu możemy cieszyć się z własnego M. Szczerze polecamy.
  10.11.2010r.

 325. Marek Pupin - Kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek to rzetelny, sumienny i kompetentny doradca. Oferuje profesjonalną obsługę dzięki świetnej znajomości rynków hipotecznych oraz procedur bankowych. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Gorąco polecam !!!
  01.09.2010r.

 326. Michał Mańkowski - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalny dobór ofert i wysoka dbałość o sprawy klienta. Szybki kontakt i sprawne załatwianie formalności. Szczerze polecam.
  01.09.2010r.

 327. Elżbieta Maciąg - kredyt hipoteczny - mieszkanie pisze:

  Bardzo rzetelna, przyjazna i profesjonalna obsługa. Szybki kontakt. Dyspozycyjność. Skuteczne doprowadzenie do podpisania umowy z bankiem.
  01.10.2010r.

 328. Agata i Rafał Skaczyło - Kredyt na dom pisze:

  Doradcę finansowego, pana Wojciecha Kalusa, polecili nam przyjaciele, którzy kilka miesięcy wcześniej kupili swoje wymarzone mieszkanie. Sytuacja nasza była nietypowa, gdyż kredyt „Rodzina na swoim”, na który zdecydowaliśmy się, miał być wkrótce wygaszony. Dodatkowo za około miesiąc z okładem miały zmienić się przepisy o wpisie hipoteki do ksiąg wieczystych. W tej sytuacji pomoc pana Kalusa okazała się nieoceniona. Zadziałał szybko i fachowo oraz przeprowadził nas pomyślnie przez wszystkie etapy postępowania kredytowego. Dodatkowo jest człowiekiem komunikatywnym, o wysokiej kulturze osobistej i miłej powierzchowności. Jeżeli w przyszłości zdecydujemy się korzystać z usług finansowych, na pewno skorzystamy z doradztwa pana Wojciecha Kalusa.
  15.02.2011r.

 329. G.,R. Lubojanscy - kredyt hipoteczny pisze:

  Pan Wojtek jest bardzo konkretnym i rzetelnym doradca. Mimo ze staraliśmy się o kredyt na dom w Polsce mieszkając w Niemczech dzięki jego pomocy wszystko przebiegło sprawnie i co najważniejsze szybko. Co najbardziej cenie w panu Wojtku to cierpliwość i podejście indywidualne do klienta. Potrafi podzielić się swoja wiedza i jasno objaśnić sytuacje w razie wątpliwości. Jeśli tylko nadarzy się okazja na pewno z czystym sumieniem mogę polecić pana Wojtka.
  01.10.2010r.

 330. Katarzyna Zasada - Kredyt hipoteczny pisze:

  Jeżeli prawdą jest stwierdzenie, że na swojej drodze spotykamy takich ludzi, na jakich zasłużyliśmy swoją postawą – to znaczy, że jestem najlepszą z ludzi, bo wśród morza doradców udało mi się trafić na Pana Wojtka. Poleciłam mi Go koleżanka, a teraz ja polecam Pana Wojtka Państwu. Pan Kalus jest, oczywiście, kompetentny, rzetelny i zwyczajnie wie, co w trawie piszczy, ale do tego jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, który po prostu lubi ludzi. Ma niesamowite poczucie humoru przy jednoczesnym zachowaniu taktu i szacunku do klienta. Poza tym dzięki Panu Wojtkowi nie odwiedziłam żadnego banku, nie martwiłam się zbieraniem dokumentów, niczego nigdzie nie wysyłałam. Na każde moje pytanie (nie zawsze mądre:) odpowiadał niezwykle cierpliwie i pomagał w sprawach, które czasami przekraczały zakres Jego obowiązków. A zatem całym sercem mogę zarekomendować Pana Wojciecha Kalusa jak Sprawdzonego Doradcę.
  16.12.2010r.